Де нині перебуває і чим займається зірка 90-их 57-річна Тетяна Овсієнко: на велику сцену киянку не пускають - MusicUkraine

Де нині перебуває і чим займається зірка 90-их 57-річна Тетяна Овсієнко: на велику сцену киянку не пускають

Вибір редакції


Колись пісні Тетяни Овсієнко наспівував весь радянський союз. Розберімося, де нині перебуває киянка і чи й досі має численну армію шанувальників.

Мало хто знає, що зірка 90-их Тетяна Овсієнко народилася в Києві. У дитинстві дівчинка відвідувала ансамбль “Сонечко”. Там співала разом з Іриною Білик, тож дівчатка здружилися.

Після технікуму дівчина влаштувалася на роботу в готель “Братислава”, де й познайомилася з клавішником гурту “Міраж”. Її запросили переїхати до москви, ставши костюмеркою колективу.

Куди поділася киянка Тетяна Овсієнко

Коли Наталя Ветлицька вирішила робити сольну кар’єру, Таню тимчасово виставили замість співачки. На диво, українка швидко здобула популярність і теж покинула гурт. Співала Овсієнко переважно під фонограму, оскільки сильних голосових даних не мала.

Куди поділася киянка Тетяна Овсієнко: з Дубовицьким та сином Ігорем

Киянка вийшла заміж за продюсера Володимира Дубовицького, який до цього мав шлюб з Іриною Алегровою. Подружжя всиновило 3-річного хлопчика. Довгий час Ігорьок не знав, що живе з названими батьками. Коли ж у 16 років йому сповістили про це сторонні люди, він образився на матір за брехню й подався до США, де на той час мешкав після розлучення з Овсієнко Дубовицький.

Куди поділася киянка Тетяна Овсієнко: з Меркуловим

Тетяна вийшла заміж удруге за Олександра Меркулова. Вони поселилися в Ялті. Згодом чоловіка відправили до в’язниці за бандитські справи. Овсієнко дочекалася коханого з відсидки. Коли стали розповсюджуватися чутки, що чоловік відбирає у дружини всі її кошти, співачка видалила свої сторінки у соцмережах і більше там не з’являлася.

Куди поділася киянка Тетяна Овсієнко: з сином, невісткою та онуком

Нині розповнілу співачку, яка зловживає алкоголем, на московські майданчики не запрошують. Доводиться колесити маленькими російськими містами, де люди ностальгують за 90-ми роками й залюбки купують білети на концерти зірки, а вона радує їх своїми старими хітами.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eighteen − seventeen =