де прощаються з артисткою і хто ділитиме її спадок – Одна Минута

Вибір редакції


З українською актрисою та телеведучою попрощаються у Німеччині, саме там Руслана Писанка проходила лікування останні 2 місяці. Церемонія прощання відбудеться у німецькому місті Кайзерслаутерн на місцевому цвинтарі.

Чоловік Руслани Писанки Ігор Ісаков також повідомив, що порох артистки буде доставлений до Києва. Саме у Києві на Байковому цвинтарі поховають Писанку. Дата прощання з артисткою у Києві поки що не відома.

Померла Руслана Писанка
Похорон Руслани Писанки

Нагадаємо, відома українська актриса та телеведуча Руслана Писанка пішла з життя через агресивну форму раку. Жінка приховувала свою хворобу не лише від шанувальників, а й від близьких знайомих, тому її відхід став для всіх справжньою несподіванкою та шоком. Ймовірно, актриса не розповідала про свою хворобу, бо не хотіла засмучувати українців такою неприємною новиною у важкий для всіх час.

Чоловік Писанки в інтерв’ю розповіла, що хворобу виявили у дружини у занедбаному стані та в агресивній формі. Саме тому боротьба була такою короткою. Варто зазначити, що, ймовірно, онкологія передалася актрисі у спадок. 2012 року її рідний брат помер від цього захворювання, а у березні 2022 року її мама.

Руслана Писанка із чоловіком Ігорем Ісаковим
Як виглядає чоловік Руслани Писанки

Спадок Руслани Писанки

Руслана Писанка була не з тих знаменитостей, які женуться за грошима, дорогими машинами, брендовими речами та елітними квартирами. З матеріальних речей, які актриса залишила після себе, це гарний заміський будинок. Його Руслана побудувала разом зі своїм першим та єдиним офіційним чоловіком Ігорем Ісаковим, за якого вона вийшла заміж у віці 47 років. За життя Писанка так і не стала мамою, проте її чоловік має сина від першого шлюбу, якого Руслана прийняла, як рідного.

Чоловік та пасинок — це найближчі та рідні люди Руслани Писанки, які й стали прямими спадкоємцями артистки.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 + eight =

Translate »