де тепер живе телеведуча – Одна Хвилина

Вибір редакції


Одна з найвідоміших українських телеведучих здобула свою популярність як журналістка “ТСН”. Лідія Таран почала свою кар’єру – з того моменту пройшло чимало часу, а життя української зірки кардинально змінилось. Так, на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм Таран розповіла, що нині відбувається в її житті.

Лідія Таран поділилась новинами з особистого життя

З нагоди свого дня народження Лідія Таран опублікувала в особистому блозі в Інстаграм допис. Телеведуча розповіла шанувальникам та друзям, де нині мешкає, як себе почуває та як сильно змінилось її життя в останній час. Так, знаменитість зізналась, що 45 років наступили для неї несподівано та раптово.

Українська телеведуча зізналась, що життєві випробування назавжди змінили її світогляд та навчили по-іншому дивитись на речі. Лідія Таран поділилась думками про те, що у свої 45 років їй вдалось розгледіти “справжнє”, а все притворне відпало самостійно. Крім того, телеведуча зізналась: тепер вона живе два паралельних життя.

Лідія Таран надихнула підписників відвертим дописом про свої переживання та зміни в житті
Лідія Таран надихнула підписників відвертим дописом про свої переживання та зміни в житті

У мене було одне життя. А тепер їх два – паралельних. Одне в Україні. І ще одне у Франції…

– розповіла в описі до публікації ведуча.

Більш того, Лідія Таран розповіла про суттєві зміни та зазначила, що свій новий рік життя вона зустрічає у таких обставинах, яких раніше собі навіть не могла уявити. На особистій сторінці в Інстаграм українська зірка зізналась, що відтепер вона навчається в університеті – Лідія Таран знову стала студенткою.

Ще у травні цього року в домівку української телеведучої поцілила ракета, тому Лідія Таран разом з донькою залишається у Франції. Знаменитість вирішила спрямувати тимчасові обставини у корисну справу, а тому вступила до французького вишу. Крім того, за зізнанням телеведучої, вона почала вчити французьку мову – красиву, але дуже складну.

Лідія Таран поділилась важливими змінами в житті
Лідія Таран поділилась важливими змінами в житті

Знаменитість також повідомила, що у зв’язку з еміграцією вона була вимушена покинути телестудію ТСН. Втім, Лідія Таран не пішла з команди назовсім – нині вона працює кореспонденткою “1+1” у Франції.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nine − 7 =

Translate »