дехто зміг пробачити – Одна Минута

Вибір редакції


Знаменитості нічим не відрізняються від звичайних людей. Вони стикаються з тими ж проблемами, що і інші. В нашій підбірці ми зібрали 5 українських знаменитих красунь, які зіткнулися з подружньою зрадою. Дехто із них пробачив чоловіка і навіть продовжує з ним жити.

Аліна Гросу

Гросу развелась с мужем
Зірки, яким зраджували у шлюбі: Аліна Гросу

Відома українська співачка Аліна Гросу вийшла заміж за бізнесмена Олександра Комкова у 2019 році. Батьки молодят влаштували їм розкішне весілля в Італії, де Аліна за 1 вечір змінила аж 4 сукні. Однак купа грошей вкладені в торжество, не врятувало молодят від розлучення. Аліна і Олександр прожили в шлюбі декілька місяців і розійшлись. По словам Гросу, її чоловік зрадив її. Комков знайшов жінку старшу за Аліну і більш багату. в інтерв’ю співачка зізналася її чоловік бізнесмен лиш на словах, а насправді він звичайний альфонс.Ніна Матвієнко

Зірки, яким зраджували у шлюбі: Ніна Матвієнко
Зірки, яким зраджували у шлюбі: Ніна Матвієнко

Відома українська співачка Ніна Матвієнко прожила у шлюбі зі своїм чоловіком Петром Гончаром аж 50 років. В 2021 році співачка шокувала публіку заявою про розлучення. В інтерв’ю Ніна Митрофанівна зізналася, що її шлюб був зовсім не ідеальний. По словам жінки, саме вона довгі роки утримувала сім’ю, а чоловік зовсім не підтримував її в складні часи. Більш того, співачка розповіла, що чоловік її зраджував протягом усього подружнього життя.

Ольга Сумська

Ольга Сумская и Виталий Борисюк
Зірки, яким зраджували у шлюбі: Ольга Сумська

Відома українська актриса Ольга Сумська знає про подружню зраду з різних сторін. Ще в молодості акторка зрадила своєму чоловіку Євгенію Паперному з молодим колегою по сцені Віталієм Борисюком. Після того, як Паперний дізнався про зраду, вони розлучились, а Ольга вийшла заміж за Борисюка. Подружжя живуть у шлюбі 26 років і, здається, у них ідеальний союз. Однак в інтерв’ю програмі “Кава з перцем” на телеканалі “Україна” Ольга Сумська розповіла, що шлюб з Борисюком не безхмарний. Акторка зізналася, що за 26 років подружнього життя були зради, як і з її сторони, так і з сторони її чоловіка Віталія. По словам Ольги, вони зробили висновки і пробачили один одному, адже їхнє кохання важливіше за все інше.Ані Лорак

Ани Лорак бросил бойфренд, пока бывший муж обеспечивает молодую пассию
Зірки, яким зраджували у шлюбі: Ані Лорак

Ані Лорак прожила у шлюбі з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу 10 років. Співачка запевняє, що Мурат – перше і єдине її справжнє кохання. Ані Лорак відкрила для свого чоловіка бізнес у Києві, задарювала його дорогими автівками і робила все, щоб догодити Мурату. Однак чоловік не оцінив старань коханної дружини і почав зраджувати їй. Співачка довго терпіла витівки чоловіка, але коли відео з моментом зради Мурата потрапило в Мережу, Ані Лорак не змогла стерпіти публічного приниження і подала на розлучення.

Сніжана Бабкіна

Сніжана Бабкіна поділилася аспектами сімейного щастя
Зірки, яким зраджували у шлюбі: Сніжана Бабкіна

Дружина відомого музиканта Сергія Бабкіна Сніжана в одному з інтерв’ю зізналася, що чоловік на початку їх шлюбу зраджував їй і кількість інших жінок перевищила 100 чоловік. Жінка хотіла піти від Сергія, але співаку вдалося вимолити в неї прощення. Зараз подружжя щасливі в шлюбі і виховують трьох дітей.
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

9 − 8 =