“Деколи виходить в мінус, деколи в нуль” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відома українська телеведуча Маша Єфросініна нещодавно взяла участь в інтерв’ю для журналістки Раміни Есхакзай. Темою для обговорень стало життя та діяльність ведучої та громадської діячки під час повномасштабної війни. Так, Маша Єфросініна активно займається волонтерством і благодійністю, втім зірка розповіла й про те, звідки бере гроші на життя.

Маша Єфросініна про заробіток під час війни

Раміна Есхакзай поцікавилась у своєї гості, що приносить гроші Маші Єфросініній під час повномасштабної війни. Журналістка поцікавилась, чи монетизація її YouTube-каналу є єдиним джерелом доходу та скільки він приносить грошей. Так, телеведуча зізналась, що зараз і дійсно заробляє лише з відео на каналі, проте це не великі гроші.

Маша Єфросініна в інтерв'ю чесно зізналась, як заробляє під час війни
Маша Єфросініна в інтерв’ю чесно зізналась, як заробляє під час війни

YouTube приніс мені гроші за ці дев’ять місяців лише декілька разів. Я їх реінвестую далі. [Виходжу] деколи в мінус, деколи в нуль. І ось ці кілька разів я заробила і, мабуть, це просто компенсувало те, що я витратила. Зараз монетизація просто… І реклами немає, нічого немає

– зізналась українська телеведуча.

Маша Єфросініна додала, що нині вона разом зі своїми дітьми живе не збереження – за гроші, які вона заробила до початку повномасштабного вторгнення. Знаменитість зізналась, що перед великою війною вона мала доволі багато контрактів, які приносили їй хороші гроші, втім після 24 лютого контракт було перервано за пунктом “форс-мажор”.

В інтерв'ю для Раміни Есхакзай Єфросініна розповіла про фінансові труднощі
В інтерв’ю для Раміни Есхакзай Єфросініна розповіла про фінансові труднощі

Крім того, Рамін Есхакзай поцікавилась, чи отримує Маша Єфросініна гроші за те, що є Почесним послом ООН у галузі народонаселення. Так, ведуча з усмішкою відповіла, що ніхто й ніколи не отримує гроші за посаду посла в організаціях міжнародного рівня.

Я ніколи не отримувала гроші за те, що я посол. Ніхто в усьому світі не отримує гроші за цю посаду. В UNFPA [Фонд ООН у галузі народонаселення – ред.] ніколи не йшлося про гроші, взагалі ніколи. Мені навіть це дивно… [адже] тут мова йде про міжнародну соціальну організацію

– прокоментувала Маша Єфросініна.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 − seventeen =

Translate »