Дікусар, Шоптенко, Тіна Кароль, Полякова – Одна Хвилина

Вибір редакції


Дікусар і Шоптенко

Першопрохідцями стали двоє хореографів, які раніше терпіти один одного не могли. Але серед гірського грузинського повітря Олена і Дмитро змінили своє ставлення і закохалися. Щобільше, вони навіть побралися в Грузії. Вінчання відбулося високо в горах в православному храмі.

Шоптенко і Дікусар повінчалися в грузинських горах

Шоптенко з Дікусаром були не учасниками шоу, а ставили танці для інших. Робили це зі своєю звичною майстерністю. Вдалині від батьківщини сумували, тож із радістю повернулися назад в Україну по завершенню контракту.

Тіна Кароль

Ведучу більшості сезонів українських “Танців з зірками” було запрошено і в грузинську версію шоу. Щоправда, Тіна не танцювала ні в Україні, ні в Грузії. Кароль займалася більш звичною для себе справою – співала.

Тіна Кароль на грузинському паркеті не танцювала, а співала

На паркет у прямому ефірі білявка вийшла у супроводі Анрі Джохадзе. Вони дуетом виконали Тінину пісню “Красиво”. Від російськомовної версії відмовилися. Композиція лунала англійською і грузинською мовами. Це вже другий вихід Кароль до грузинських глядачів у рамках проєкту. Раніше зірка виконала інший хіт “Намалюю тобі зорі”.

Оля Полякова

А от хто взявся за справу серйозно, так це Полякова. Співачка вже розмірковує, що робитиме з квартирою в Батумі, яку продюсери шоу обіцяли подарувати парі переможців. До Грузії Полякова поїхала з темношкірим партнером Максом Єжовим, який після українських “Танців з зірками” працює в її колективі.

Оля Полякова вразила грузинів образом Роксолани

Вони одностайно вирішили, що житло у разі перемоги подарують багатодітній родині з України, яка втратила свої квадратні метри через бомбардування росіян. Співачка підготувалася до участі в шоу ретельно. Вона вже встигла вразити грузинське журі танцем у костюмі Роксолани під пісню Джамали “1944”.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 5 =

Translate »