дівчинка ширша ніж мачуха – Одна Хвилина

Вибір редакції


Мурат Налчаджиоглу був єдиним законним чоловіком відомої української співачки Ані Лорак, яка після подій 24 лютого 2022 року дуже дивує своєю поведінкою фанатів. Поки вона мовчала і зникла з Instagram, турецький бізнесмен евакуювався разом з молодою нареченою Лілією та її дитиною в Туреччину. Там з ними також була дочка Лорак і Мурата Софія, яка залишилася жити з матір’ю після розлучення батьків.

Мурат Налчаджиоглу разом з красунею-нареченою влаштував для падчерки казковий день народження
Наречена Мурата Налчаджиоглу показала себе і доньку Ані Лорак в купальниках

Новою коханою Мурата Налчаджиоглу стала візажистка, якій менше 30 років. Дівчина прийняла пропозицію руки та серця від чоловіка в 2021 році. Вони разом живуть, займаються косметичним бізнесом, знімають жартівливі ролики для Мережі та подорожують.

Зараз під час зимових канікул щаслива пара разом з дітьми відпочиває на курорті в Швейцарії. Наречена колишнього чоловіка Ані Лорак показала себе, Мурата, свою дочку Олександру і падчерку Софію на фото. Вони постали в купальних нарядах.

Наречена Мурата Налчаджиоглу показала себе і доньку Ані Лорак в купальниках
Наречена Мурата Налчаджиоглу показала себе і доньку Ані Лорак в купальниках

Справа від Лілії в чорному бікіні стоїть донька і Налчаджиоглу в зеленому злитному купальнику. Неозброєним оком видно, що дівчинка має пишну фігуру, ширшу ніж у мачухи. Справа від неї позує дочка Лілії Олександра. Позаду них стоїть Мурат.

Нагадаємо, до розлучення Ані Лорак і Мурата Налчаджиоглу подружжя не жило разом 2 роки. Причиною розірвати шлюб з турецьким бізнесменом стало те, що він зраджував співачці. Артистка з тих пір більше не виходила заміж, а зараз привертає увагу своєю неоднозначною громадянською позицією, маючи близьких друзів і родичів, які живуть в Україні.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × one =

Translate »