дівчинка виросла копією батька – Одна Минута

Вибір редакції


Лідія Таран жодного разу не була офіційно одружена. Єдині стосунки, про які відомо публіці – з колегою по цеху Андрієм Доманським. Роман між ними спалахнув швидко, так само швидко вони з’їхалися і отримали негласний статус найкрасивішої пари українського телебачення.

Коли Лідія народила дитину, всі чекали, що Андрій нарешті поведе її під вінець, проте цього так і не сталося, а через 5 років разом Доманський покинув Таран, зруйнувавши її очікування від цих відносин.

Стало відомо, де за кордоном мешкають Лідія Таран та її дочка від Доманського
Стало відомо, де за кордоном живуть Лідія Таран та її дочка від Доманського

Пізніше журналістка зізнавалася, що для неї було повною несподіванкою рішення коханого все перекреслити, тому їй потрібен був якийсь час, щоб прийти до тями і почати життя по-новому. Дочка пари Василина залишилася жити зі знаменитою мамою, причому вона не заважає Андрієві залишатися для спадкоємиці батьком.

Лідія Таран відвезла дочку від Андрія Доманського до іншої країни

З початком повномасштабної війни росії проти України Лідія, недовго думаючи, взяла себе в руки, зібрала дочку і поїхала з Києва спочатку на захід країни, а потім, коли “прилітати” почало і туди, перебралася за кордон.

Дочка Лідії Таран виросла копією Андрія Доманського
Дочка Лідії Таран виросла копією Андрія Доманського

Країною-притулком для Таран та Василини стала Франція. Там журналістка віддалено допомагає своїм колегам із ТСН, займається волонтерською діяльністю. Її дочка від Доманського вже освоїлася у своєму новому тимчасовому домі, ходить на навчання та мріє повернутися на Батьківщину.

Дочка Лідії Таран виросла копією Андрія Доманського
Дочка Лідії Таран виросла копією Андрія Доманського

До речі, в мережі часто зазначають, що Василина росте копією свого батька, з чим важко не погодитись – дівчинка успадкувала батьківські риси обличчя.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen + six =

Translate »