для одних день стане продуктивним, а іншим варто причаїтися – Одна Минута

Вибір редакції


Овен

У п’ятницю вас дратуватиме буквально все, але не поспішайте зриватися і нервувати. Спробуйте випустити негативні емоції в інший спосіб – займіться спортом, потанцюйте чи намалюйте гнівну картину.

Телець

Серед ваших товаришів є такий, який потребує вашої підтримки, але не хоче визнаватись. Візьміть ініціативу у свої руки та допоможіть другу, поки не стало пізно.

Близнюки

Сьогодні може статися щось погане – ситуація вас серйозно засмутить. Причиною цього стане людина, з якою на якийсь час вам потрібно буде обмежити спілкування. Не переймайтесь, це лише тимчасова міра.

Рак

У п’ятницю навіть не намагайтеся зосередитися на чомусь одному – у вашій голові станеться справжній творчий хаос, і ви не повинні заважати цьому. Ви зможете досягти успіху тільки, якщо дозволите собі свободу.

Лев

Будь-які фінансові операції будуть невдалими, тому що ваша голова сьогодні зайнята іншими думками. Відкладіть “грошові” справи на потім, інакше вашою неуважністю скористаються недоброзичливці.

Діва

Як би вам цього не хотілося, п’ятницю доведеться виділити для вирішення проблем у особистих стосунках. Якщо ви перебуваєте у стосунках, то це стане ваш партнер. Якщо пари у вас немає, готуйтеся до вирішення проблем з друзями.

Терези

Якщо ви маєте прийняти важливе рішення, то відкладіть це на суботу. У п’ятницю вивчіть усі деталі справи, в якій вам потрібно щось вирішити. Цих деталей дуже багато, не пропустіть жодної.

Скорпіон

Для вас п’ятниця стане просто унікальним днем – на думку спаде мільйон, здавалося б, геніальних ідей. Але не варто розсіюватися, зосередьтеся на тих, які точно принесуть успіх.

Стрілець

Звертайте увагу на поведінку та дії оточуючих. Ви зможете навчитись багатьом корисним речам, якщо будете зосередженими.

Козеріг

Ви щасливчик! У п’ятницю вам посміхнеться успіх, а зірки зійдуться якнайкраще. Щось у вашому житті зміниться на краще, потирайте руки в очікуванні і будьте готові щасливо посміхнутися.

Водолій

Можливо, ви знайдете фінансову помилку. Швидше за все в якийсь момент ви отримали менше коштів, ніж мали би. Пам’ятайте про це та уважно вивчайте всі банківські справи.

Риби

Енергія захлисне вас з головою! З ранку вам вдасться стати бадьорою навіть без міцної кави, а надвечір завдяки припливу сил ви втілите в життя все задумане.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − 7 =

Translate »