Дмитро Коляденко розповів усю правду про своє особисте життя – Одна Хвилина

Вибір редакції


Діма Коляденко завжди умів вразити своїх шанувальників ефектною появою та незабутніми образами. Прихильники полюбили свого кумира за незмінний позитив та оптимістичний настрій, а також уміння ділитись ними з усіма, хто знаходиться навколо. Втім, прихильників цікавить не лише творча діяльність артиста, але і його особисте життя.

Коляденко розповів усю правду про своє особисте життя

На одному зі світських заходів за зірками вирішили “полювати” журналісти українського телеканалу ICTV. Ведуча запитала у знаменитостей про їхні стосунки зі своїми колишніми, а Дмитро Коляденко у відповідь на цікаве запитання розповів про дівчат, з якими його колись пов’язували романтичні стосунки.

Дмитро Коляденко розповів про жінок, яких кохав
Дмитро Коляденко розповів про жінок, яких кохав

Так, за зізнанням артиста, за своє життя він ніколи не був “ловеласом”. Коляденко розповів про кохання та романтичні стосунки, яким не судилось продовжуватись все життя. Знаменитість зізнався, що він кохав жінок, втім вони зробили інший вибір.

За довге життя в мене було дуже мало дівчат, от правда. Одна – Іра, нам було по 15 років. Я закохався у неї, водив до РАГСу кожного тижня. Потім мене забрали до армії і я два роки писав їй листи, але не отримував відповіді, правда. Друг мені написав: “Дім, не пиши їй листи, вона давно вийшла заміж за музиканта”. Це було в Дніпрі, потім поїхала кудись

– зазначив у коментарі для журналістів ICTV Діма Коляденко.

Що відомо про особисте життя шоумена?

Колись Діма Коляденко розповів шанувальникам неприємну правду: всі жінки, з якими він зустрічався, тим або іншим способом причинили йому біль. Про перший серйозний роман Коляденко розповів у коментарі для “Ранку у великому місті” – це була саме та дівчина, яка не дочекалась його з армії.

Особисте життя Дмитра Коляденка
Особисте життя Дмитра Коляденка

Дружина Діми Коляденка працювала з ним хореографом. Закохані почали зустрічатись та пізніше одружились, 1993 року. Втім, Олена Коляденко покинула свого чоловіка й назвала причину – виявилось, що вона покохала іншого. Пара виховала вже дорослого сина Філіпа.

За романом українського хореографа з Іриною Білик слідкувала вся країна. Їхні стосунки були драматичними – вони розходились, а потім оголошували про возз’єднання. Втім, попри грандіозні плани про “до кінця життя” та бажання завести дитину, Ірина Білик покинула хореографа. Причина виявилась вже знайомою для Дмитра – жінка покохала іншого.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Таємне життя дітей Заворотнюк та загадкова невістка: Що приховує від чужих очей Моя прекрасна няня


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × 3 =

Translate »