до мережі потрапило рідкісне фото, мережа кипить подробицями (ФОТО) – Одна Минута

Вибір редакції


Олег Винник як єдиний та неповторний повелитель вовчиць на українській естраді тримає особисте життя таємно від численних шанувальниць. Артист пояснює це небажанням ділитися потаємним, тому що щастя любить тишу, але цілком можливо, що він вибрав для себе таку тактику, щоб підтримувати образ спокусника. Однак це не спрацювало, журналісти з’ясували, що у молоді роки Винник одружився зі своєю однокурсницею Таїсією Сваткою, яку зараз знають під творчим псевдонімом Таюне. Вона була і залишається єдиною бек-вокалісткою виконавця.

Винник та Таюне ретельно приховують особисте життя від фанатів
Як виглядає син Олега Винника і Таюне

Виявляється, таємна пара має спільну дитину, яка народилася в Німеччині, коли Винник будував там кар’єру. Зоряного спадкоємця звуть Юліан, одного разу Олег навіть говорив про те, що у нього є син і дружина, але це було задовго до популярності в Україні.

Як виглядає син Олега Винника і Таюне

До мережі потрапив кадр із професійної арени Юліана Винника. Виявилося, що він займається плаванням та виступає за берлінський спортклуб на чемпіонатах Північної Німеччини. Хлопець може похвалитися непоганими досягненнями у запливах вільним стилем.

Как выглядит сын Олега Винника и Таюне
Як виглядає син Олега Винника і Таюне

Раніше у вільному доступі з’явилися фото Таюне зі світловолосим хлопчиком, якого теж вважали їхнім сином.

Як виглядає син Олега Винника та Таюні
Як виглядає син Олега Винника і Таюне

Нагадаємо, під час повномасштабної війни росії проти України Олег Винник виїхав за кордон разом із Таюне, зникши з поля зору своїх вовчиць. Після довгого мовчання на нього обрушилася маса критики, яку спробувала утихомирити офіційна представниця артиста, яка повідомила, що до Німеччини він поїхав поправляти здоров’я, що похитнулося. Звідти він також координує діяльність свого благодійного фонду “Вовчиця” на допомогу ЗСУ.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

7 + 4 =

Translate »