до мережі потрапив кадр із зоряним спадкоємцем (ФОТО) – Одна Минута

Вибір редакції


Олег Вінник живе понад двадцять років у Німеччині, його дружина (чи не дружина?) Таїсія Сватко співає з ним на одній сцені, у пари є син Юліан, якому цього року виповнилося 18 років, але точної дати народження хлопця ніхто не знає. Зоряна пара не коментує ці чутки.

Журналісти ж розкопали архіви та дізнались подробиці. 18-річний син Олега Вінника всерйоз займається спортивним плаванням і навіть посідає призові місця у німецьких чемпіонатах. У мережі гуляє фото, де юнак тренується у басейні. Інформацію та фото знайшли на офіційному сайті спорт-клубу, де займається Юліан. Більше інформації, на жаль, розкопати не вдалось. Таюні та Олег Вінник щосили намагаються обмежитися від набридливих цікавих очей.

Син Олега Винника займається плаванням
Син Олега Вінника займається плаванням

Нагадаємо, що з початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну шанувальники Вінника серйозно захвилювалися, адже артист майже не з’являвся на публіці та в соцмережах. Як виявилося, кумир жінок перебуває зараз у Німеччині разом із сім’єю. Тим більше ще торік фанати дізналися, що співакові нездужає. Наразі хвороба загострилася через нервові переживання про долю рідної країни, співак проходить лікування.

Олег Винник приховує сина
Олег Вінник приховує сина

Перебуваючи далеко від Батьківщини, Олег Вінник не забуває допомагати Україні вистояти проти ворога. Його фонд купує автомобілі для фронту. Доказом чого є фотографії з Фейсбуку, на яких Вінника можна і не впізнати відразу. У повсякденному одязі, з бородою, що відросла, і в темних окулярах знаменитий співак стоїть поруч із подарунком та українськими воїнами. Як каже Олег Вінник, добро треба робити, не кричачи про це на весь світ.

Олег Винник допомагає ЗСУ
Олег Винник допомагає ЗСУ

До речі, свою позицію щодо війни Вінник висловив ще на початку вторгнення постом в Інстаграм. Він підтримує українців та вірить у нашу перемогу.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × four =

Translate »