до слави, популярності та заміжжя з мільярдером – Одна Хвилина

Вибір редакції


Камалія – не лише дружина пакистанського мільярдера. Ще до одруження з Мохаммадом Захуром вона мала успішну співочу та модельну кар’єру.

Наталія Шмаренкова (справжнє ім’я Камалії)  з дитинства займалася музикою. У шкільні роки дівчина співала у танцювально-вокальному ансамблю під назвою “Дзвіночок”, а пізніше у хорі. Крім того, майбутня зірка паралельно із середньою освітою ходила в музичну школу, де вчилася грати на скрипці. Після закінчення 9 класу школи Наталія поступила в  Київський державний коледж естрадного та циркового мистецтва, де обрала для себе напрямок “артист естради”.

Як виглядала Камалія в юності
Як виглядала Камалія в юності

Перший успіх до дівчини прийшов у віці 16 років, тоді Камалія взяла участь у телевізійному конкурсі “Телешанс”, де здобула перемогу. Так і почалася музична кар’єра співачки. Дівчину почали запрошувати на концерти і платити перші гроші за її спів.

В 1997 році, у віці 20 років, Камалія записала свою власну пісню “У стилі техно” і зняла кліп. Ось, як виглядала юна співачка у своїй першій відеороботі:

Як виглядала Камалія в юності
Як виглядала Камалія в юності

Після випуску кліпу співачка записала свій перший альбом. І хоча Камалія вже була достатньо відомою виконавицею, вона вирішила продовжити навчання і вступила в  Київський університет культури і мистецтв, де обрала напрям “Акторська майстерність та режисура”.

Варто відзначити, що Камалія сама являється авторкою своїх пісень. Артистка має по-справжньому сильний вокал – колоратурне сопрано в 4 октави, то ж вона могла навіть бути оперною співачкою.

Мама Камалії Інна Шмаренкова відіграла неабияку роль у кар’єрі доньки. Вона не лише з дитинства привчала її до музики, а й довгий час була її продюсером. Цікаво, що саме мама артистки вигадала їй такий милозвучний псевдонім “Камалія”.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × one =

Translate »