до весілля справа не дійшла – Одна Хвилина

Вибір редакції


Леся Нікітюк із тих знаменитостей, які ретельно приховують своє особисте життя. Втім, так було не завжди. Відомо, що декілька років назад телеведуча була закохана в чоловіка, з яким таємно обручилася і планувала весілля. Леся не розкривала його ім’я публіці, вона називала його “сусід”. Цікаво, що він дійсно був і досі є сусідом Лесі, вони живуть через стінку. Саме на сходовій клітині вони колись познайомились. Відомо, що колишній наречений Нікітюк – київський бізнесмен. Сама Леся говорила про нього, що він талановитий, харизматичний і перспективний.

Леся Нікітюк з трепетом говорила про таємного нареченого в своїх інтерв’ю та в соціальних мережах і публікувала романтичні фото, на яких не було видно обличчя чоловіка.

Куди подівся наречений-сусід Лесі Нікітюк
Куди подівся наречений-сусід Лесі Нікітюк

В одному з давніх інтерв’ю Каті Осадчій Нікітюк зізналася, що вже планує весілля.

Хочу, щоб фату несли мої дівчатка-племінниці, посипали пелюстками троянд. Мені хотілося б зробити кілька весіль. Є дуже багато родичів, я хотіла б запросити всіх

, – говорила телеведуча.

Втім, до весілля так і не дійшло і закохані розлучилися. Леся довго не хотіла говорити про причину розставання, але зізналася, що це пов’язано з її публічністю і постійною занятістю. За словами Нікітюк, вони розійшлись без скандалів, вони відчули, що стомились від стосунків, але після “перерви” так і не зійшлись.

Варто відзначити, що колишні закохані так і залишились сусідами, що зробили їхнє розставання ще більш болючим. Телеведуча зізнається, що їй довгий час важко було чути, як її екс-наречений щось робить за стіною. Однак зараз Леся вже відпустила минуле і будує нові стосунки. Нещодавно Нікітюк зізналася, що має нові стосунки. Втім на цей раз телеведуча не збирається розказувати жодні подробиці на публіку.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × 1 =

Translate »