дочка Ольги Фреймут у мікро шортах та топі здивувала своїм виглядом – Одна Минута

Вибір редакції


Ольга Фреймут нещодавно дала інтерв’ю, в якому розповіла, що бачить усіх критиків її дочки Злати Мітчелл. Ревізор стала на захист спадкоємиці і зазначила, що вона – окрема та самодостатня особистість, яка прагне до самовираження та любові до себе. За словами зірки українського телебачення, вона вчиться у Злати приймати себе будь-якою і захоплюється її сміливістю в цьому плані. Крім цього, Фреймут закликає людей перестати дивитися на інших осудливо.

Ольга Фреймут
Дочка Ольги Фреймут у мікро шортах та топі здивувала своїм виглядом

Сама Злата вміло ставить хейтерів на місце і пропонує їм у такому разі не псувати собі нерви і відписуватись від її сторінки в Інстаграм, бо на поводі у них вона йти не збирається і продовжуватиме публікувати все те, що хоче.

Так в історії у Злати Мітчелл з’явився кадр із престижного готелю, на якому вона позує в яскравому та досить сміливому образі. Дівчина одягла джинсові шорти довжини міні, червоний топ на зав’язках, підкресливши пишну фігуру, та червоні босоніжки на платформі. Зачіску дочка Фреймут зробила з хвилями, завдала яскравого макіяжу і доповнила все браслетом. Користувачі Мережі впевнені, що Ольга ніколи не дозволила б собі надіти таке, оскільки це зовсім не її стиль, у неї стриманіший імідж.

Дочка Ольги Фреймут у мікро шортах та топі здивувала своїм виглядом
Дочка Ольги Фреймут у мікро шортах та топі здивувала своїм виглядом

Нагадаємо, Злата Мітчелл має британське громадянство, вона народилася у Великій Британії, де Фреймут і зустріла її батька, корінного британця Ніла Мітчелла. З обранцем журналістка розійшлася під час вагітності та самостійно виховувала доньку. Зараз 16-річна Злата живе та навчається у Каліфорнії, але регулярно навідує маму та молодших брата із сестрою у Британії, там Фреймут тимчасово живе з дітьми через повномасштабну війну в Україні, а її нинішній чоловік Володимир Локотко перебуває у Києві.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 4 =

Translate »