дочка Сніжани Єгорової вся у сльозах розповіла, як мама її била – Одна Минута

Вибір редакції


Скандально відома телеведуча Сніжана Єгорова з початком повномасштабної війни росії проти України стала на бік ворога, що спричинило розрив її стосунків зі старшою дочкою Стасею Ровінською. Зірка має п’ятеро дітей. Дочки Анастасія та Олександра від першого чоловіка Семена Єгорова, сини Андрій, Іван та дочка Аріна від другого шлюбу з музикантом Антоном Мухарським.

Вже під час війни Ровінська публічно зреклася знаменитої матері, яка не сказала їй жодного слова підтримки навіть після того, як побачила відео з онукою, що плаче в підвалі через обстріли. Пізніше в інтерв’ю Стася розповіла, що тримати зв’язок із Єгоровою перестала ще за рік до російського вторгнення. Згадуючи про своє дитинство, Ровінська не змогла стримати сліз – виховання було дуже суворим, у постійному почутті провини, доходило до того, що вона не хотіла йти додому:

Я боялася повертатися додому, пам’ятаю, що я приходила, ми жили в приватному будинку, і я знала, що якщо мамина машина стоїть, то вона вдома, і якщо вона стояла, то я вже готувалася

, – зізналася Стася в інтерв’ю Ганні Олицькій.

Дочка Сніжани Єгорової вся в сльозах розповіла, як її мама била

Телеведуча зазначила, що вдома могло відбуватися все, що завгодно, і, як правило, атмосфера була вкрай неприємною:

Вона така людина. Ти живеш у постійній напрузі, ти постійно в чомусь винна, це складно

Не маючи іншого досвіду, Ровінська вважала, що така поведінка мами є нормальною, але з віком вона зрозуміла, що від норми це далеко і такі стосунки треба розривати.

Зараз Стася Ровінська разом із чоловіком та трьома дітьми проживає у Нью-Йорку, куди вони перебралися через війну, а її мати Сніжана Єгорова переїхала до Туреччини.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four + 19 =

Translate »