додому до Злати Огнєвіч навідався сильний красень вперше після “Холостячки” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Злата Огнєвіч часто показує в Instagram, як проводить час у себе вдома наодинці, але останнім часом до екс-холостячки почали приходити чоловіки.

Нещодавно зірка придбала собі шафу, яку спочатку намагалася зібрати самостійно, але до кінця зробити це не змогла, оскільки потрібно було сверлити. Злата вирішила це питання викликом майстра до дому. На цьому зустрічі з чоловіками у себе вдома Огнєвіч на завершила. На цей раз до неї прийшло одразу двоє красенів, хоча чекала вона одного:

Цим холодним осіннім вечором я чекаю на дуже особливого чоловіка, який інколи з’являється в житті ну якщо не кожної, то майже кожної жінки. Я чекаю на чоловіка мрії, а це реально чоловік мрії, тому що мою проблему треба терміново вирішувати, щоб я могла розслабитися і спокійно спати

, – звернулася Злата до підписників і залишила віконце для відправки своїх версій, хто до неї може прийти.

Додому до Злати Огнєвіч навідався сильний красень вперше після Холостячки
Додому до Злати Огнєвіч навідався сильний красень вперше після Холостячки

Аудиторія співачки активно відреагувала на історію зірки:

Дівчата, дякую за те, що ви мене так любите. Варіанти були різні. Що до мене прийде стр***изер, жиг***, масажист, чоловіки з проекту “Холостячка” Дмитро Шевченко і Макс Тарапата по одному або разом, але ні, хтось написав сантехнік і так, я чекала на сантехніка, а прийшло два сантехніки, тому що проблема реально… Зараз вам покажу. Будь-ласка, подивіться, ці чоловіки мене рятують. Що б я без вас робила?

Це все Огнєвіч казала за кадром, а в кадрі дописала, що все ж таки не покаже свою проблему, яка потребувала виклику сантехніка:

Я не покажу що там, бо стидаюсь

, – зізналась Злата.

Додому до Злати Огнєвіч навідався сильний красень вперше після Холостячки
Додому до Злати Огнєвіч навідався сильний красень вперше після Холостячки

Нагадаємо, в шоу “Холостячка” Злата Огнєвіч зійшлася з підприємцем Андрієм Задворним, але їх відносини не склалися і вони розсталися до того, як на екрани вийшов фінал.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × two =

Translate »