Догляд взимку за шкірою обличчя (рецепти) - MusicUkraine

Догляд взимку за шкірою обличчя (рецепти)

Здоров'я

Всі жінки хочуть виглядати привабливими незважаючи на морози та віючий вітер на дворі.

Косметологи рекомендують проведення значних процедур по догляду за шкірою обличчя.  Ми поділимося деякими секретами догляду за різними типами шкіри.

Догляд за сухою шкірою

Така шкіра на мороз реагує лущенням, тому щоб її потрібно використовувати м’які засоби – вершки або молочко. Тонка шкіра навколо очей також потребує захисту, вона втрачає пружність, еластичність і стає сухішою. Для очей потрібно робити маски. Ось деякі із них:

Маска з картоплі

Знімає набряклість навколо століття, робить її пружною і ніжною, розгладжує і живить шкіру.

Одну помиту картоплину натерти на дрібній тертці. Додати 1 столову ложку молока і 2 чайні ложки борошна. Накладемо маску на віки і тримаємо 15 або 20 хвилин. Змиваємо теплою водою.

Медова маска навколо очей

Надає тонізуючу і живильну дію, прибирає на час зморшки навколо очей. Таку маску не слід часто робити.

2 ложки рідкого меду, змішати їх з 2 ложками ячмінного борошна та яєчним  білком. Залишимо на обличчі на 20 або 30 хвилин, потім змиємо гарячою чи холодною водою.

Маска ромашкова для сухої шкіри з розширеними капілярами

1 яєчний жовток розтерти з 1 чайною ложкою екстракту ромашки та 1 чайною ложкою будь-якого рослинного масла. Маску нанесемо на шкіру тонким шаром на 10 або 15 хвилин, потім знімемо розчином теплого чаю. Шкіру змащуємо зволожуючим кремом.

Маска для жирної шкіри обличчя

Беремо 0,5 дріжджів, додамо 1 яєчний жовток, кефір або кілька крапель лимонного соку і отриману маску нанесемо на обличчя на 15 хвилин. Таку маску робимо один раз в 7 або 10 днів.

Кефірна маска для жирної шкіри

1 столова ложка кефіру і 1 столова ложка сиру.

Залишайтеся  завжди природно гарними у будь-яку пору року.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

15 − nine =