“Доказ злочинів”: здобуто секретні документи окупантів, в СБУ розкрили подробиці

Uncategorized
СБУ отримала секретні карти і списки окупантів, підрозділи яких були знищені в Донецькій області.

Як пише Politeka.net з посиланням на СБУ, карти зареєстровані 22 лютого і містять плани окупантів щодо захоплення всієї території Донеччини.

Як виявилося, Путін відправив на війну в Україну – курсантів Московського вищого військового командного училища. І оформили це як стажування. Не допомогло вижити путінським військам і керівництво з тактичної підготовки та основ протидиверсійної боротьби, де їх навчали протистояти НАТО», – йдеться в повідомленні.

 

 

Крім того серед документів були виявлені: талони на відрядження без зазначення місця перебування і терміну відрядження; списки зведеного мотострілецького батальйону, серед яких багато строковиків і курсантів; паспорти громадян Росії, військові квитки і т. д.

“Виявлена документація буде долучена до матеріалів кримінальних проваджень, як докази злочинів рашистів і особисто Путіна для міжнародних судів”, – уклали в СБУ.

 

 

Нагадаємо, раніше в Генштабі ЗСУ повідомили, що в Донецькому напрямку ворог намагається поліпшити тактичне положення своїх підрозділів. Продовжує ведення штурмових дій у районах населених пунктів Попасна, Степове, Новотошківське, Рубіжне, Сєвєродонецьк та солодке.

“Успіхів не має” – запевнили в Генштабі.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × 1 =

Translate »