донька Анастасії Заворотнюк поділилася кадрами із сімейного святкування – Одна Минута

Вибір редакції


Анастасія Заворотнюк народилася і виросла в добрій та щасливій родині, а багато в здебільшого завдяки підтримці та настановам батька змогла досягти успіху в кар’єрі. Актриса виконала безліч ролей, проте багато хто пам’ятає її, як завжди усміхнену та щасливу няню. Незважаючи на те, що запам’ятали актрису лише за однією роллю, її талант неможливо оскаржити – харизму Анастасії видно неозброєним оком.

Акторці виповнилося 47 років, коли у неї діагностували страшний діагноз – гліобластома, що в перекладі з медичного означає злоякісну пухлину головного мозку. З 2018 року Заворотнюк убезпечилася від папараці та уважних очей шанувальників, а її сім’я оберігає її від зайвих турбот і зберігає мовчання щодо будь-яких змін у стані зірки.

Анастасія Заворотнюк бореться з онкологією
Анастасія Заворотнюк бореться з онкологією

Незважаючи на те, що всі рідні з дому Анастасії Заворотнюк не просто оберігають таїнство подій навколо актриси, вони ще й ніколи не діляться кадрами з рідного дому знаменитості. Шанувальникам ніколи не щастило навіть одним оком заглянути туди, де Заворотнюк проживала найщасливіші миті свого життя.

Старша донька Анастасії модель Ганна Заворотнюк дбайливо зберігає мамину таємницю – дівчина не дозволяє настирливим папараці дізнатися нічого з особистого життя актриси.

Проте, на своїй особистій сторінці в Instagram Анна нещодавно опублікувала знімки з житла Заворотнюк. Приводом для такого одкровення став день народження матері Анастасії та бабусі дівчини. Анна Заворотнюк підготувала для коханої бабусі торт зі свічками, які та охоче задула.

Унікальні кадри з дому Заворотнюк
Унікальні кадри з дому Заворотнюк

Окрім щастя та усмішки на обличчі бабусі, а також незаперечно приємних отриманих емоцій, підписники на сторінці Анни змогли побачити і житло Заворотнюк, яке раніше сімейство ретельно берегло від чужих очей.

Окрім опублікованого відео, Анна Заворотнюк залишила і коментар, побажавши коханій бабусі міцного здоров’я та вічного життя. Варто зазначити, що Анастасія Заворотнюк, як і її дочка Анна, дуже схожі на маму та бабусю.

Нагадаємо, що востаннє Анастасія Заворотнюк з’являлася на публіці у квітні 2019 року на відкритті ювелірного салону. Тоді на урочистому відкритті бутіка в Єревані завжди радісна та щаслива актриса була сама не своя.

Усі, хто бачив у той день Анастасію Заворотнюк, були впевнені, що тоді актриса вже знала про страшну недугу.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × four =

Translate »