Донька Ірини Горової розкрила мамин секрет: як виглядає перший чоловік, від якого продюсерка втекла до Потапа - MusicUkraine

Донька Ірини Горової розкрила мамин секрет: як виглядає перший чоловік, від якого продюсерка втекла до Потапа

Вибір редакції


Любовна історія репера Потапа доволі заплутана. Свого часу він товаришував з Юрієм Горовим, а потім відбив у нього дружину Ірину. Тепер маємо можливість побачити, як виглядав попередник Потапа.

Старшій доньці Ірини Горової Наталі нині 25 років. Зростала дівчина не з рідним батьком. Виховував її відомий виконавець і продюсер Олексій Потапенко. Стосунки в них були доволі теплими до того моменту, як Потап покинув маму Наталі й одружився з Настею Каменських.

Відтоді дівчина відмовлялася спілкуватися з вітчимом і навіть не лайкала й не коментувала його привітання з днем народження у мережі. Саме Наталя виклала у своєму Інстаграм-акаунті світлину з рідним батьком і першим чоловіком Ірини Горової, тож усі змогли побачити, як він виглядає.

Були часи, коли Юрій і Потап разом співали в дуеті, потім робили інші музичні проєкти. Та виникнення любовного трикутника поклало край їхній співпраці. Ірина разом із донькою Наталкою переметнулася до Потапенка, залишивши благовірного ні з чим.

Звісно, дівчина не пам’ятає, чи була у них міцна родина, адже подружжя Горових розлучилося, коли Наті не минуло ще й рочку. Тож підростала вона поряд із вітчимом. Та, напевно, таки спілкувалася з Юрієм Горовим, оскільки підписала спільну світлину:

“Татко додає яскравих фарб у моє життя. Завжди вчив посміхатися та мислити позитивно”.

Нині в Наталі вже є власна родина. Вона вийшла заміж за мешканця Лівану й нині мешкає вдалині від мами й тата. На жаль, другий шлюб Ірини Горової протримався 15 років і зійшов нанівець. 2015 року вони з Потапом розсталися, а у 2016-му оформили розлучення.

Олексій згодом зіграв весілля з Настею Каменських. Його колишня дружина поки не вийшла заміж, хоча прихильників, звісно, має.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen − 1 =