Донька Кошового приєдналася до збору коштів для ЗСУ та вирішила пожертвувати особистими речами: “Хочу продати”

Вибір редакції


14-річна дочка кварталівця Євгена Кошового Варвара – відома публіці особистість. Ще з ранніх років дівчинка сяяла на всіляких шоу і навіть встигла знятися в телесеріалі. Так, публіка пам’ятає Варвару Кошеву із програми “Розсміши коміка. Діти”, де їй вдалося виграти головний приз у вигляді 200 тисяч гривень. Також дівчинка брала участь у двох сезонах шоу “Голос країни”, де їй вдалося дійти до фіналу. Крім того, дочка “лисого з Кварталу” засвітилася в програмі “Ліга сміху” і отримала одну з головних ролей у серіалі “Батько рулить”.

Як виглядає дочка Євгена Кошового Як виглядає дочка Євгена Кошового

Зараз Варварі 14. Вона навчається у школі та активно веде свій Інстаграм-блог, адже вона вже має багато шанувальників, які хочуть стежити за життям своєї улюблениці.

Нещодавно дочка Кошового у своєму Інстаграм-блозі повідомила, що має намір приєднатися до збирання коштів для українських захисників. Так, дівчина вирішила продати свої особисті речі, а на отримані гроші купити тепловізор для ЗСУ.

Донька Кошового приєдналася до збору коштів для ЗСУ та вирішила пожертвувати особистими речами Донька Кошового приєдналася до збору коштів для ЗСУ та вирішила пожертвувати особистими речами

Нагадаємо, 24 серпня у День Незалежності України кварталівці Євген Кошовий та Олександр Пікалов були нагороджені орденом “За заслуги” ІІІ ступеня. Президент нагородив їх за активну волонтерську діяльність, за благодійні концерти, які коміки давали у різних країнах світу, а виручені гроші передавали на ЗСУ, за медійну активність на захист інтересів України. Крім того, кварталівці підтримують бойовий дух воїнів, медиків, волонтерів і звичайних людей, виступаючи в містах, де ведуться бойові дії.

Окрім Кошового та Пікалова орденом “За заслуги” були нагороджені й інші відомі артисти, такі як Сергій Притула, Юрій Горбунов, Андрій Данилко, Олег Скрипка, Олександр Пономарьов, Віталій Козловський та інші.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 + ten =

Translate »