Донька Ольги Фреймут показала, ким вона стала в США: Злата Мітчелл вразила дорослим виглядом - MusicUkraine

Донька Ольги Фреймут показала, ким вона стала в США: Злата Мітчелл вразила дорослим виглядом

Вибір редакції


Злата Мітчелл, 17-річна донька відомої української телеведучої Ольги Фреймут, знову стала об’єктом уваги на своїй сторінці в Instagram. Недавно молода блогерка поділилася зі своїми підписниками пікантним контентом. Зазначимо, що не вперше Злата стає об’єктом обговорень, публікуючи на своїй сторінці в Instagram фото, яке, м’яко кажучи, відрізняється від стилю та образу її матері.

Злата Мітчелл та Ольга Фреймут
Злата Мітчелл та Ольга Фреймут

На фотографії, яку розмістила на сторінці Злата, дівчина відпочиває біля басейну. Вона вдягла білий суцільний купальник, який підкреслює її пишні форми, та доповнила образ білою сорочкою. Фото було опубліковано без будь-якого підпису, лише зі смайликом. Підписники Злати Мітчелл залили її компліментами, що дівчина має чудовий вигляд.

Злата є не тільки блогеркою, але й активно розвиває свій талант у танцях. Відзначимо, що Злата Мітчелл не зважаючи на свій вік, живе досить самостійним життям. Ще до переїзду до Каліфорнії, Злата вже мешкала самостійно в окремій квартирі у Києві.

Для Олі Фреймут, матері Злати, ця ситуація, ймовірно, викликала багато запитань, оскільки вона завжди була відома своєю консервативністю до публічних образів. Проте, кожен росте і знаходить свій шлях в житті, виробляючи власні цінності та Злата не виключення.

Злата Мітчелл є живим прикладом того, як сучасна молодь використовує соціальні мережі для виразу власної особистості та стилю. Її фотографії можуть викликати обговорення, але потрібно пам’ятати, що світ сьогодні дуже багатогранний, і кожна особистість має право на власний шлях та стиль. Злата Мітчелл може надихати інших на свободу самовиразу, що є сьогодні важливим.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × 5 =