донька – співачка, син – монах. Чим займається решта? – Одна Хвилина

Вибір редакції


Ніна Матвієнко вийшла заміж у 26 років. Обранцем співачки став художник Петро Гончар. Вони встигли відзначити золоте весілля, а потім Ніна Митрофанівна виставила чоловіка за двері. Щоправда, вони не розлучилися. Є надія, що знову помиряться, і все буде, як раніше.

Іван Гончар

Батьки, діти й старша онука

Первістком у пари був Іван, який довго шукав свій шлях у житті. Врешті в 33 роки чоловік постригся в монахи, отримавши нове ім’я Януарій. 12 років життя монах провів у бахчисарайському монастирі. А після анексії Кримського півострова росіянами, перебрався до Ніжина. Януарій заробляє гроші іконописом, а храму Іоанна Богослова подружжя Матвієнків допомагає матеріально.

Андрій Гончар

За рік у них народися Андрійко. Коли він виріс, то обрав шлях тата, ставши живописцем.

Тоня Матвієнко

Найбільше поталанило третій дитині. Антоніна успадкувала від матері унікальний голос. Спочатку дівчина народила доньку Уляну. Молодій мамі було всього 17 років, коли її батьки стали бабусею і дідусем. А потім дівчина зайнялася кар’єрою і прославилася. Під час участі в шоу “Голос країни” Тоня познайомилася з іншим учасником Арсеном Мірзояном.

Діти Ніни Матвієнко: Іван, Андрій, Тоня

Заради доньки Матвієнко мешканець Запоріжжя розлучився з дружиною і покинув двох дітей. Антоніна подарувала коханому чоловіку донечку Ніну. Родина мешкає в одному домі. Донька з чоловіком придбали собі квартиру, але не поспішають з’їжджати з будинку мами, оскільки у їхньому помешканні йде ремонт. Можливо, саме через тісняву і стався конфлікт у родині, і Ніна Митрофанівна вказала на двері своєму благовірному, з яким прожила півстоліття.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 + 13 =

Translate »