Доньки і дружина Дяді Жори Наталія Мічковська не можуть перестати плакати: “Третій день на крапельниці” - MusicUkraine

Доньки і дружина Дяді Жори Наталія Мічковська не можуть перестати плакати: “Третій день на крапельниці”

Вибір редакції


Доньки і дружина Дяді Жори Наталія Мічковська не можуть перестати плакати

Вадим Мічковський (Дядя Жора) давно одружений і має сім’ю. Зі своєю дружиною Наталією ведучий виховує трьох дівчат, Уляну, Аміну і Устину, також в зірковій сім’ї є домашні улюбленці. Йоркширський тер’єр Маруся змусила господарів похвилюватися. В своєму Інстаграм-блозі Дядя Жора показав відео з собачкою, яка знаходиться у ветеринарній лікарні та написав що сталось:

Наша Маруська, третій день на крапельниці… Щось підкосило маленьку, не може ходити… Можливо вік… Неврологія. Виявляється в собак це є також… Чекаємо понеділка… Коли будуть результати МРТ голови. Дівчата мої третій день плачуть… А я вірю, що все буде добре!

Фанати дуже підтримали шоумена в коментарях і вірили, що Маруся вилікується і ще багато років буде радувати родину, але незабаром на сторінці дружини Дяді Жори Наталії Мічковської з’явився сумний пост – собачка померла:

Вони для нас – сторінка в житті, але ми для них і є ціле життя. Ідеальна собака з найкращим характером. Вона не любила зиму і завжди з березня сиділа на балконі . Я називала її – наш бабак. Якщо Маня на балконі, значить скоро тепло. Вона стрибала з пірса на дачі, обожнювала купатись. Любила сонце і навмисно виходила на нього, кайфувала, прищурившись. Маня любила таранку і виноград як і я. Вижила Джона, але прийняла Стефу… Як знала. Коли ми її взяли, мені було 30, Устіку 4, Уляні 8. Моя частинка життя, 12 з половиною років. Надіюсь, Стефа встигла перейняти найкращі риси Марушки

Для зіркової сім’ї це важка втрата, яку їм допоможе пережити ще одна собачка Стефанія, яку вони завели в 2022 році під час війни.

Доньки і дружина Дяді Жори Наталія Мічковська не можуть перестати плакати
Доньки і дружина Дяді Жори Наталія Мічковська не можуть перестати плакати

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × 3 =