доньки Олі Полякової і Олександра Педана вразили виглядом – Одна Хвилина

Вибір редакції


Бути дитиною зірки не легко, адже за тобою, як і за твоїми батьками, стежить публіка. Хтось із дітей зірок намагається поводити себе ідеально, щоб не зіпсувати репутацію зірковим батькам, а хтось навпаки піариться на різних витівках.

Як приклад, доньки Полякової та Педана. Дівчата є ровесницями, але при цьому абсолютно пізні.

Донька Полякової Маша

Маша Полякова зі своєю зірковою мамою
Як виглядає старша донька Полякової

Старшій доньці Олі Полякової Марії 17 років. В цьому році дівчина стала студенткою лондонського вишу. Дівчина вивчає музику і планує у недалекому майбутньому стати артисткою, як і її мама.

Варто відзначити, що про Машу Полякову публіка знає не менше, ніж про її зіркову маму Олю. Дівчина з 14 років активно веде блог в Інстаграмі і вражає публіку своєю поведінкою. Так, Маша з підліткового віку частенько публікує в своєму блозі дуже нескромні фото. На одних знімках, вона позує в непристойному вигляді у ванній, на іншій – зображає недитячі пози у купальнику.

Маша Полякова
Як виглядає старша донька Полякової

Крім того, Маша показує на публіку свої відносини з бойфрендом. Вишенькою на торті став репертуар гурту, в якому “Маша” стала солісткою. Дівчина співає пісні, які на 90% складаються з лайливих слів.

Звісно, через поведінку доньки публіка хейтить і саму Олю Полякова. Сама ж співачка виправдовує свою доньку і запевняє, що дівчина ще всім покаже на що вона спроможна.

Донька Педана Валерія

Как выглядит дочь Александра Педана
Як виглядає донька Олександра Педана

Донька телеведучого Олександра Педана Валерія – повна протилежність Маші Поляковій. Дівчині теж 17 років, але спосіб життя вона веде зовсім інший і не прагне до популярності. В цьому році дівчина стала студенткою  католицького університеті у Львові на факультеті “соціології”. Дівчина з золотою медаллю закінчила середню школу і являється предметом гордості своїх батьків.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день






Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × 4 =

Translate »