Допоки Тарас Тополя гасає галопом по Європах, дружина Олена відбула на хутір: коні, кози, гриби, горіхи - MusicUkraine

Допоки Тарас Тополя гасає галопом по Європах, дружина Олена відбула на хутір: коні, кози, гриби, горіхи

Вибір редакції


Допоки глава родини Тарас Тополя відбув у тур, дружина Олена з дітками вирішила трішечки розслабитися. Недільний відпочинок виявився доволі насиченим із конями, козами, горіхами та грибами.

Олена Тополя вирішила вихідними вивезти дітей на свіже повітря, користуючись 5-им чи 6-им за ліком бабиним літом цієї осені. Погода й справді не підвела, а на хуторі, де перебувала багатодітна родина, є чимало незвичних для містян забавок.

Олена Тополя вихідними вивезла дітей на природу

10-річний та 8-річний Марк радо осідлали коней. Олена замилувалася козами, що паслися неподалік. Разом збирали горіхи та гриби. Виклавши в Інстаграм фотозвіт із села, співачка відзначила:

“Єднання з природою – відпочинок і заряд для душі”.

Для 3-річної Марічки, певно, подібний активний відпочинок ще не підходить, то малечу й не брали з собою. Зіркового татуся теж ніде не видно. Це зрозуміло, адже гурт “Антитіла” нині гастролює містами Німеччини та інших країн Західної Європи. Концерти розписані до 6 листопада включно.

Олена Тополя вихідними вивезла дітей на природу

Тарас й Олена з початком повномасштабного вторгнення мешкали по різні боки океану. Тарас служив у теробороні парамедиком, рятуючи поранених бійців. Олена з дітьми мешкала в Америці.

Начебто у свекрухи й будинок великий, і місця всім вистачало, і гроші на оренду житла та продукти не треба було витрачати. Та все ж Олена не витримала. Захотілося бути господинею у своїй власній оселі, а не коритися кимось встановленим порядкам.

Трирічну Марійку з собою не взяли

То зібрала малечу й повернулася. І дуже вчасно. Почуття на відстані могли й згаснути. А там і до розлучення недовго, як це сталося зі шлюбами Сергія Танчинця, Василя Вірастюка, Сергія Жадана. Тепер же родина об’єдналася і всі радощі та труднощі ділить навпіл.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fifteen + 6 =