допоможе у шлюбі Насті Каменських – Одна Минута

Вибір редакції


Навіть такі успішні жінки, як Ірина Горова, роблять помилки у веденні бізнесу.

Нещодавно колишня дружина Потапа зізналася, що таких помилок вона багато зробила. Жінка поділилася своїм досвідом із підписниками в Інстаграм і застерегла їх не наступати на ті самі граблі.

За словами Ірини Горової, її бізнес завжди був успішним, вона плекала його як дитину і навіть подумати не могла, що настане момент, коли він буде під загрозою закриття. Жінка зізналася, що через війну вона могла втратити свій бізнес, але вона вчасно усвідомила допущені помилки. Горова аналізувала свою роботу протягом 5 місяців і знайшла для себе відповіді на багато питань.

Ірина виділила 5 основних помилок, яких вона припустилася:

  • жити та будувати бізнес на основі минулого, не плануючи майбутнього;
  • тотальна розгубленість та відсутність плану;
  • відсутність конкретних цілей;
  • сконцентрованість у тому, що втратила, не на тому, що залишилося;
  • спроби утримати те, що не працює і те, що час “відрізати”.

Нагадаємо, Ірина Горова – колишня дружина відомого виконавця Потапа. У шлюбі вони прожили 15 років, є син Андрій. До шлюбу з Потапом Ірина будувала кар’єру в банківській сфері, але будучи одруженою з артистом, Горова спробувала себе в шоу-бізнесі. Ірина Горова разом із Потапом заснували продюсерський центр Mozgi Entertainment. Спільний бізнес подружжя не розділили навіть після розлучення і працюють разом досі. Горова та Потап продюсують багатьох артистів, серед яких Дорофєєва, Мішель Андраде, гурт MOZGI та інші.

Як виглядає перша дружина Потапа

Ірина та Потап розлучилися у 2014 році. Причиною розбрату в сім’ї стала інша жінка, а саме співачка Настя Каменських, яка через деякий час стала другою дружиною Потапа.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 + 16 =

Translate »