“Допоможу вийти з кризи”: Алан Бадоєв заявив про свою підтримку опального чоловіка Насті Каменських Потапа - MusicUkraine

“Допоможу вийти з кризи”: Алан Бадоєв заявив про свою підтримку опального чоловіка Насті Каменських Потапа

Вибір редакції


Та це не означає, що від опального Потапа всі відвернулися. Серед шанувальників та колег по цеху є люди, які завжди готові прийти на допомогу та простягнути свою руку людині, яка все ж таки залишила не абиякий слід в українському шоу-бізнесі.

Допоможу, якщо попросить

Одним з таких став відомий та елітний український кліпмейкер Алан Бадоєв. Під час одного з інтерв’ю Бадоєв заявив, що ніякий скандал не зупинить його допомогти Потапу, як що він цієї допомоги потребує та попросить її.

“Мене не можна налякати скандалами”,- говорить він та зауважує, що піде на будь-який ризик для того, щоб допомогти людині вийти з кризи, але щоб це зробити необхідно відчути “що ти робиш неправильно та чому”.

За словами пана Бадоєва він для Потапа готовий зняти крутий дорогий кліп і справа тут не тільки у грошах, а в тому, що свого часу Потап також не побоявся стати на захист свого колеги Макса Барських, коли того хейтили росіяни.

“Він це зробив щиро, дуже по-чоловічому. Він колись заступився за нас і я завжди простягну руку допомоги йому”,- стверджує кліпмейкер.

Разом з тим Бадоєв зауважує, що можливо при цьому він все ж таки щось і скаже товаришу про те, що він робить щось не так.

Що саме конкретно він сказав би та порадив Потапу, Алан не уточнював, але вірогідно, щось з приводу того, чим зараз обурені українці, побачивши репера у Дубаї в компанії російських мажорів чи почувши його трек “Волонтер”, що викликав негативну реакцію на ставлення автора до тих, хто зараз займається волонтерством.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × 3 =