Дорофєєва після розлучення з Дантесом прокоментувала емоційний стан – Одна Минута

Вибір редакції


Українська співачка Надя Дорофєєва належить до тих артистів, які активно ведуть свій Інстаграм-блог і публікують не лише свіжі фото, а й діляться подробицями свого особистого життя, думками та переживаннями.

Нещодавно співачка опубліковала пост, в якому розповіла, що їй важко оговтатись від новин та від жорстокості ворога. Надя зізналася, що музика допомагає хоч на деякий час відволіктись від поганих думок.Я лікуюсь музикою. Вона допомагає мені хоч на час “злетіти”. Думаю творчість всім в змозі хоч трохи допомогти.

, – написала Дорофєєва.Прихильники підтримали співачку в коментарях та розповіли, що їм допомагає справлятися з суворою реальністю. Ось, що написали підписники:  • “Боляче дивитися на цей жах, який з нами відбувається”;
  • “Дуже хочеться повернутися у мирний час та побувати на концерті”;
  • “Надю, ваша музика дуже надихає”;
  • “Мені також допомагає музика. Як же хочу щоб війна скінчилась, за що нам це все”
  • ” У твоїх піснях, у твоїх очах і в твоїх жестах завжди можна знайти точку опори для руху вперед”;
  • “Твої пісні, вони дуже допомагають, дуже”.

До слова, цей рік для Наді Дорофєєвої став важким не лише через війну, а і через розлучення. В березні цього року співачка повідомила, що розлучається зі своїм чоловіком Володимиром Дантесом після 7 років шлюбу. Як виявилось, причиною розлучення став новий роман співачки із ресторатором Михайлом Кацуріним. Чоловік заради Дорофєєвої покинув свою дружину та двох маленьких дітей, молодшому із яких не було і року. Цікаво, що раніше сім’я Дантеса і Дорофєєвої і сім’я Кацуріних дуже близько дружили. Вони разом їздили на відпочинок, проводили свята разом і були найкращими друзями. Однак дружба між сімейними парами закінчилась подружньою зрадою.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eighteen + thirteen =