Дорофєєва, Притула та інші зірки, яких вивчають у школі – Одна Минута

Вибір редакції


Сучасні українці живуть у справді історичні часи, коли на очах усього світу борються за свою свободу, незалежність та світле майбутнє. Все починається з освіти, тому вже зараз готуються зміни до навчальних програм по таким дисциплінам, як історія України, всесвітня історія, зарубіжна література та захист Вітчизни. Як мінімум, діти більше не вивчатимуть роман “Війна і мир”, написаний російським письменником Львом Толстим, на що безсумнівно вплинуло повномасштабне російське вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року.

До цих подій у батьківських групах та чатах активно обговорювалося попадання до шкільної програми сучасних українських артистів, яких проходять другокласники у рамках предмету “Я вивчаю світ”. У робочому зошиті одне із завдань — назвати українців, зображених на фото, і серед них поряд із класиками української літератури Тарасом Шевченком та Лесею Українкою зобразили виконавців Надю Дорофєєву та Діму Монатіка.Дорофєєва і Монатік потрапили у шкільну програму
Дорофєєва і Монатік потрапили у шкільну програму

Також відомо, що на сторінках хрестоматії української літератури для учнів 1-2 класів можна знайти пісню Тіни Кароль “Україна – це ти”.

Не залишилися поза увагою Міністерства освіти такі відомі особи, як волонтер та телеведучий Сергій Притула, шоумен Володимир Остапчук, покійний співак Кузьма Скрябін, лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, легендарна актриса Ада Роговцева.Українські артисти, які потрапили у шкільну програму
Українські артисти, які потрапили у шкільну програму

Користувачі Мережі не втомлюються сперечатися на цю тему, одні вважають це нормальним, оскільки у сучасних дітей свої кумири, а інші нещадно критикують такі нововведення в шкільній програмі, називаючи їх неприпустимими.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другиеИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

12 − two =