Дорофєєва з рожевим волоссям і в латексі презентувала новий кліп Почему

Шоу-бізнес

Українська співачка Надя Дорофєєва показала свій новий кліп на пісню, яку створювала з Потапом.

Про це повідомляє «Главред»

Тренер шоу Голос країни, переможниця 11 сезону з Сергієм Лазановським, Надя Дорофєєва після оглушливого концерту – першого після локдауну, порадувала фанатів новим кліпом. Дорофєєва записала пісню чому і відразу ж презентувала її з кліпом.

Відео вийшло вранці 11 червня на всіх музичних майданчиках і на Youtube.

“Я відкрито говорю про почуття і переживання в своїх текстах і музиці, а розставання в своєму житті переживав кожен. Коли відносини закінчуються, здається, що всі пісні про кохання, які грають по радіо, про тебе. Всередині борються люблю / ненавиджу, а в голові одyt і те ж питання “ну чому так?”. Ти потрапляєш в капкан почуттів… кінець відносин відчувається як катастрофа, що ми і показали в цьому кліпі. Саме такою мене побачив режисер Леонід Колосовський”, – розповіла співачка про кліп.

Ідея кліпу в тому, що футуристична героїня, вихлюпує свій біль і образу в чуттєвій хореографії. І це не просто танці, це уособлення її страждань.

Інша зриває свою злість на авто, кричачи на нього як на живу істоту. Її світ змінюється після того, як Він його покинув. Повторення показують циклічність часу і одноманітність кожного її дня без Нього. Ця втрата як автокатастрофа: миттєво, часом травмонебезпечно, прикро і боляче.

“Але я знаю, коли щось закінчується, то починається щось краще. Тут немає переможених – ти вибираєш фінал історії.

Надя Дорофєєва отримала перемогу в 11 сезоні шоу Голос країни зі своїм конкурсантом Сергієм Лазановським. Переглянути всі відео з виступом Сергія Лазановського онлайн можна на сайті 1+1 video.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар