“Довгі дні без зв’язку” – Одна Минута

Вибір редакції


24 лютого 2022 року російські окупанти вторглися на територію України та розв’язали повномасштабну війну. З’ясувалося, що до такого сценарію давно був готовий чоловік телеведучої Марічки Падалко Єгор Соболєв, який ще пів року тому почав брати участь у військових зборах, записався у територіальну оборону та просив зіркову дружину бути готовою до повномасштабної війни. Марічка Падалко зізнавалася, що це було причиною частих сварок у сім’ї. Вона й чути про війну не хотіла, тоді як чоловік постійно про це твердив і просив продумати план дій того дня.

Марічка Падалко з чоловіком та дітьми
Як виглядає чоловік та діти Марічки Падалко

Саме завдяки наполегливості Єгора пара незадовго до російського вторгнення придбала невелику квартиру на заході країни, куди вони вивезли дітей та батьків Марічки ще 24 лютого. Зірка плюсів зізнається, що розлука з чоловіком дається їй нелегко, тим більше, що на зв’язок виходити так часто, як хотілося б, виходить не завжди. Єгор Соболєв брав участь у звільненні Ірпеня, і це був найважчий період для телеведучої.

Більше тижня всі мої думки були в цьому місті, коли Єгор зі своїми побратимами отримав там завдання. Довгі дні без зв’язку, потім поодинокі смс

, – ділилася спогадами Марічка.

Зараз вони теж зустрічаються рідко. За словами Падалко, її чоловік займається обміном розвідданих. Це вкрай небезпечне завдання, але воно дозволяє йому частіше бувати у Києві, де пара живе.

Нещодавно у своєму Інстаграм-блозі Марічка Падалко виклала нове фото коханого та написала:

Десь там…

Марічка Падалко показала нове фото чоловіка Єгора Соболєва з фронту
Марічка Падалко показала нове фото чоловіка Єгора Соболєва з фронту

На знімку Єгор Соболєв у військовій формі та обмундируванні, на правій руці видніється обручка, а з обличчя не сходить посмішка, що чудово демонструє високий бойовий дух українських захисників.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 + four =

Translate »