...

Друг Винника Недзельський розповів, де і з ким зараз живе дружина артиста Таюне: “Вона не розчарує”

Вибір редакції


Олега Винника і його бек-вокалістку і дружину Таюне колись обожнювали в Україні. Винник був одним із найзатребуваніших співаків, його запрошували на різні телешоу, а жінки за 40 вважали його своїм кумиром. Втім, все змінилося після початку повномасштабної війни в Україні. Олег Винник став єдиним українським артистом, який не просто виїхав з країни за кордон, а жодного разу не вийшов на зв’язок зі своїми прихильниками і не висловив свою позицію щодо подій в Україні.

Який вигляд зараз має жінка, яку називають таємною дружиною Олега Винника
Олег Винник вже більше року не виходить на зв’язок зі своїми прихильниками

Через його мовчання в Мережі з’явилося багато чуток щодо артиста. Так, по одній із версій, Винник має серйозну хворобу і виїхав у Німеччині задля лікування. А ось згідно з іншою версією, Винник виїхав до Німеччини і більше не збирається повертатися в Україну, а планує будувати кар’єру саме там.

Про Олега Винника час від часу говорить його друг Роман Недзельський. Роман являється музикантом, колишнім чоловіком Оксани Білозір, а після початку повномасштабної війни чоловік пішов служити в ЗСУ. Недзельський досить близький з Винником і часто з ним спілкується. Відомо, що Олег неодноразово передавав через Романа позашляховики для ЗСУ.

Так, в недавньому інтерв’ю Недзельського YouTube-блогеру Ростиславові Калацинському він розповів і про Таюне. Як відомо, Винник задля свого образу холостяка досі не підтвердив той факт, що його бек-вокалістка Таїсія Сватко є його дружиною. Втім, ні для кого це не є таємницею.

Так, Недзельський розповів, що Таюне за кордоном і він з нею бачився декілька разів. За словами Романа, разом з жінкою зараз живе її сестра і вони підтримують Україну.

Я знаю, що з нею живе її рідна сестра. Вони повністю українськомовні. Її шанувальники не розчаруються. Вона з Україною в душі, у серці та на сцені

, – сказав Роман Недзельський.

Таюне зробила модну стрижку, яка підійде жінкам будь-якого віку
Друг Винника Недзельський розповів, де і з ким зараз живе дружина артиста Таюне

Очевидно, що Таюне зараз знаходиться у Німеччині разом з Винником. Втім, Роман не став уточняти ці моменти і наголосив, що це “питання не до нього”.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − ten =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.