дружина Андрія Бєднякова Настя Коротка показала правду – Одна Хвилина

Вибір редакції


Будні новоспеченої матусі виявилися доволі складними, якщо врахувати, що слід виховувати ще й старшу на 7 років донечку, а чоловік і хотів би допомогти, та не може – його немає поруч.

Схоже, запас сил у гумористки добігає кінця. На захопливі коментарі шанувальників, яка вона сильна жінка, Настя виклала в мережу світлини з промовистими підписами: “щасливе немовля спунькає” і “щаслива мамка в ох***ває”.

Змучена Настя Коротких змушена спати на ходу

А ще 37-річна жінка подякувала підписникам, що вірять у неї більше, ніж вона сама. Відвідувачі Інстаграму подякували, що Настя розповідає все, як є, і не прикрашає дійсність, підбадьоривши такими словами:

“Без вилизаних інстадівних фото, де матері як наче не рожали, а день в салоні краси провели”.

“Приклад для багатьох”.

“Радій, що не двійня”.

“Нічого, з третім вже легше буде”.

А куди подівся тато?

Про прихід у цей світ нової людини сповістив щасливий татусь Андрій Бєдняков. Наприкінці жовтня він виклав на сторінці в Інсті фотографію маленької дитячої ніжки спадкоємця, який щойно народився.

Ніжка справжнього козака Остапа, сина Андрія Бєднякова

Пара побралася 2014-го, коли у країні почалися перші втрати територій. А синочок з’явився на світ, коли українці мужньо звільняли власну землю і вже встигли встановити жовто-блакитний прапор над Херсоном. Телеведучий сподівається, що невдовзі наш стяг майорітиме і над нескореним Маріуполем. Недарма ж батьки назвали малятко гарним козацьким іменем Остап, чим надзвичайно порадували старшу донечку Ксеню.

До речі, ні в 2015-му, ні в 2022-му, коли Настя народжувала дітей, Бєднякова поруч не виявилося. Так склалися обставини. Він перепросив за це в мережі й назвав Настю “найкращою мамою”.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

9 + eleven =

Translate »