Дружина Арестовича і дружина Кіма: як виглядають жінки улюбленців українців, і хто кого переплюнув (ФОТО)

Вибір редакції


Повномасштабна війна в Україні розпочалася наприкінці лютого – ця подія принесла багато горя в родину кожного українця, проте всі змогли познайомитись із колись маловідомими політиками, які сьогодні беруть активну участь у всіх подіях, пов’язаних із наступом росії.

Віталій Кім та Олексій Арестович із перших днів буквально завоювали серця українців. І якщо радник ОП України Арестович згодом почав викликати в публіки дуже багато питань, то Кім, голова ОВА Миколаївщини, залишився в самому серці кожного українця.

Чоловіки влаштували справжній фурор і серед представниць прекрасної статі, проте мало кому відомо – політики перебувають у щасливих шлюбах. Сьогодні пропонуємо познайомитись із дружинами відомих українських політиків.

Анастасія Арестович

https://www.instagram.com/p/BxA7erSnXjU/[/embed]

Дружина позаштатного радника ОП України Олексія Арестовича не така публічна особистість. Цим вона гостро відрізняється від свого коханого – жінка цікавиться абсолютно іншими речами і зовсім не прагне стати популярною та відомою.

Дівчина має економічну освіту, яку здобула в київському університеті “КРОК”. Після здобуття наукового ступеня бакалавра, Анастасія вирішила піти до магістратури, де вивчила всі тонкощі управління проектами.

Сьогодні Анастасія Арестович відклала управлінську діяльність на другий план і знайшла себе у новому напрямку – дівчина вивчає психологію та веде проект “Space Love Community”, мета якого – допомогти людям знайти себе. У вільний час Анастасія цікавиться вокалом.

Юлія Кім

https://www.instagram.com/p/CfPBikCj-Kd/[/embed]

Якщо Анастасія Арестович – непублічна особистість, знайти фразу для опису дружини голови Миколаївської ОВА ще складніше. У вільному доступі майже неможливо знайти про Юлію Кім жодної інформації – дівчина не бере участі у публічних заходах, не афішує ні особистого, ні сімейного життя.

Про дружину Віталія Кіма відомо майже нічого. Пара вже давно перебуває у щасливому шлюбі та виховує трьох дітей – доньок Євгенію та Олександру, а також молодшого сина Руслана.

Варто зазначити, що Віталій та Юлія – дуже гарна пара. Дружина губернатора має гарне довге каштанове волосся та виразні блакитні очі. Разом пара виглядає дуже щасливо, а на всіх фотографіях Юлія та Віталій притискаються одне до одного із теплотою посміхаючись у камеру.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen + eight =

Translate »