Дружина Арестовича розповіла про романтику у стосунках і як реагує на прихильниць чоловіка: “Було складно”

Вибір редакції


Анастасія Арестович розповіла в інтерв’ю, як змінилися її стосунки із чоловіком за час війни. Зі своєю третьою дружиною радник познайомився у 2014 році. Вона прийшла на психологічний семінар, який порадила подруга. Після лекції Арестович запросив майбутню обраницю на філіжанку кави, і там, за столиком у кафе, він впевнено сказав дівчині, що вона точно стане його дружиною. Анастасія розповіла, що війна зробила їхні стосунки ще більш романтичними та міцними. Незважаючи на складнощі, закохані часто влаштовують романтичні вечори.

Олексій Арестович із дружиною Анастасією Олексій Арестович із дружиною Анастасією

Жінка зізналася, що в їхньому сімейному житті романтика присутня у всьому, вони намагаються знайти час один для одного.

У нашому особистому житті мають значення певні ритуали. Незважаючи на війну, ми намагаємося знайти час один для одного. Ми можемо зустрітися у хорошому місці та разом пообідати. Романтика є у всьому — від обіймів до щирих розмов.

Дружина Арестовича зізналася, що ще з часів знайомства з Олексієм у них виникла традиція переглядати серіал “Друзі”. На питання про те, чи ревнує дівчина свого чоловіка до численних шанувальниць, адже нікому не секрет, що політик прикував до себе увагу жіночої статі, була відверта відповідь:

Популярність чоловіка органічно вбудована у наше життя. Я свідомо вирішила пов’язати життя з цією людиною, тож процес адаптації вже пройшов. Я повністю довіряю своєму чоловікові.

Олексій Арестович тричі одружений Олексій Арестович тричі одружений

Раніше ми писали, що Олексій Арестович був тричі одружений, крім шестирічного сина Сашка має дві дочки 11 і 18 років. За словами політика, між його численними дружинами збереглися добрі стосунки, і вони спілкуються між собою. В одному з інтерв’ю Арестович поділився своїми способами виховання. На його думку, він дуже балує дітей, через що йому часто дістається від дружин. Сам він отримував мінімум уваги батька в дитинстві через постійну відсутність, тепер намагається не допускати таких помилок зі своїми дітьми. Арестович запевняє, що був щасливим у всіх своїх шлюбах.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × five =

Translate »