Дружина і двоє дітей Баскова: що приховує натуральний блондин від публіки?

Шоу-бізнес
Король шарманки і улюбленець мільйонів Микола Басков завжди був в центрі уваги. Особливий інтерес з боку шанувальниць викликає його особисте життя, яке найнатуральніший блондин Росії приховував за сімома замками.

Сьогодні ми вирішили зібрати всю інформацію про “пригоди амурні” золотого голосу Росії. Зараз співак не приховує – успіху домігся, гроші заробив, визнання є. Залишається тільки розвивати сімейну ідилію, і піклуватися про дітей.

Особисте життя Баскова крутіше ніж бразильський серіал

Микола Басков
Микола Басков

Про це говорять і шанувальники, з цим погоджується і сам Басков. У свої немолоді роки він все ще носить звання “заслуженого холостяка “. Хоча для багатьох це дивно – красивий, успішний, улюбленець публіки. Для такого завести собі красуню-модель на чергових гастролях – не проблема. Але Басков ні раз підкреслював – ще не знайшов ту саму.

Микола Басков
Микола Басков

На початку 2020 шанувальники звернули увагу на зміни в житті Колі – він зробив пластичну операцію, помітно помолодшав і схуд. Фоловери вирішили – напевно ці зміни заради прекрасної незнайомки, з якою король шарманки поки не поспішає знайомити публіку.

Якщо особисте життя Колі є, то він дуже професійно його приховує.

Одного разу в коментарях фоловерка написала Баскову: “Для повного щастя вам не вистачає дружини і двох діток! “. На що співак відповів: “Повністю з вами згоден! “.

1Минута

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар