дружина Кондратюка Олександра, Таїсія Сватко-Винник, Ольга Шурова – Одна Хвилина

Вибір редакції


Багато популярних українських музикантів починало з участі у вокальному змаганні “Х-Фактор”. У різний час їх судили різні артисти – дуже добре публіці запам’ятались Олег Винник, Ігор Кондратюк та Дмитро Шуров. Про культове журі відомо чимало цікавого, втім про їхніх дружин прихильники майже нічого не знають. Пропонуємо ознайомитись з цікавими фактами з особистого життя зіркових коханих.

Олександра Кондратюк

Дружина Ігоря Кондратюка завжди підтримувала та підтримує свого чоловіка в усіх починаннях
Дружина Ігоря Кондратюка завжди підтримувала та підтримує свого чоловіка в усіх починаннях

За інформацією з відкритих джерел, нині дружина відомого українського шоумена працює бухгалтером. До слова, познайомились Олександра Городецька та Ігор Кондратюк, коли обидва працювали на телеканалі “Інтер”. Тоді, згадує Кондратюк, вони довго “придивлялися” одне до одного, втім врешті-решт не змогли протистояти знакам долі.

Олександра Городецька має легке ставлення до життя та випробувань, але попри це дружина Кондратюка відмінна мати та уважна й любляча дружина. В одному з інтерв’ю Ігор Кондратюк розповідав, що вони з дружиною часто борються за першість в сім’ї, адже й Олександра, і її чоловік – лідери.

Таїсія Сватко-Винник

Таємна дружина Олега Винника працює разом зі своїм чоловіком
Таємна дружина Олега Винника працює разом зі своїм чоловіком

Хоча Олега Винника вже давно не видно на сцені, раніше артист часто з’являвся на концертах зі своєю таємною дружиною Таїсією Сватко. Співачка виступає під сценічним псевдонімом Таюне та є буквально протеже свого чоловіка. Олег Винник ретельно працював над образом артистки та допомагав коханій досягти успіхів на сцені.

Нині Таїсія Сватко працює над сольними проєктами, втім навіть поза сценою залишається поруч зі своїм чоловіком.

Ольга Шурова

У Дмитра та Ольги Шурових сімейна справа та спільний інтерес
У Дмитра та Ольги Шурових сімейна справа та спільний інтерес

Відомий український музикант одружений з не менш відомою і талановитою жінкою, на ім’я Ольга Шурова. Кохана музиканта працює журналісткою, а також є PR-директором “Pianoбой”, у якому її чоловік є фронтменом. У дівоцтві Ольга Таракановська навчалась у Донецькому національному університеті й отримала диплом зі спеціальності “Культурологія”. Дружина Дмитра Шурова встигла побудувати успішну кар’єру й до 2015 року була головним редактором популярного українського ЗМІ “Експрес газета”.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

11 − seven =

Translate »