Дружина третього президента Віктора Ющенка покинула чоловіка і переїхала: “Тут неможливо знаходитися”

Вибір редакції


Віктор Андрійович поділився з журналістом, що зазвичай не любить відзначати день народження, але доводиться робити це щороку. Обов’язковою ранковою процедурою в чоловіка є позирання в стародавнє дзеркало у ванній.

Віктор Ющенко з другою дружиною Катериною

Це триває зо 5 хвилин. Ющенко лається на нього, бо сам молодший, а амальгама набагато старша. Інколи голиться, а буває, залишає обличчя зі щетиною, як зараз модно. Далі переходить до звичних справ – лекцій, перемовин, розумової праці тощо.

У питаннях виховання дітей дружина Катерина завжди має вирішальне слово, а сімейним бюджетом розпоряджаються нарівні. Ющенко сам сплачує комірне і може назвати тарифи, наприклад, знає, скільки коштує куб дров.

Віктор Ющенко з дружиною і трьома молодшими дітьми

О 4-ій ранку 24 лютого 2022 року він ще не встиг лягти, бо зібралося чимало посуду після гостей, і треба було його вимити. Віктор Андрійович завжди це робить сам. Він не терпить, коли у мийці залишається брудний посуд, злиться і перекидає лють на домашніх тварин.

23-го, під час відзначання дня народження президента про війну не говорили, бо ніхто не вірив у можливість активних бойових дій. Але все сталося прямо протилежно. Жахлива реальність стала зрозумілою, коли з Василькова полетіли наші хлопці і розверталися у повітрі прямо над будинком.

Віктор Андрійович з Катериною Ющенко, але не благовірною, а дружиною племінника

Коти й собаки з переляку повтікали, і їх не було цілих 3 дні. Думок про від’їзд за кордон у Ющенка не виникало, бо не уявляв собі, що скаже на митному контролі.

А от із членами родини виникли проблеми. В будинку не стало світла й Інтернету, тому Катерина з доньками перебралася до Києва, а Віктор Андрійович залишився сам, поскаржившись, що на його очах помирає сім’я.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three + 11 =

Translate »