Дружина Віталія Кличка озвучила причину розлучення з чоловіком після 25 років шлюбу: “Обмірковане рішення”

Вибір редакції


Нещодавно мер Києва Віталій Кличко дав інтерв’ю, в якому зізнався, що вони з дружиною Наталією вирішили розлучитися після 25 років шлюбу. Чоловік повідомив, що вже багато років у них із дружиною “різні інтереси та різне життя”, тому вони ухвалили таке рішення.

Через кілька днів після заяви Кличка його дружина Наталія вирішила прокоментувати слова чоловіка та написала пост у своєму Інстаграм-блозі. Жінка повідомила, що рішення розлучитися було обдуманим та обопільним. При цьому Наталя запевняє, що вони з Віталієм залишилися добрими друзями, і вона вдячна йому за всі ці 25 років.

http://www.instagram.com/p/ChU5KR9ovdo/[/embed]

Жінка не приховувала, що причиною розлучення стало те, що вони з чоловіком багато років жили в різних країнах.

За багато років життя у різних країнах наші життєві шляхи поступово розійшлися.

– заявила дружина Кличка.

Також Наталя побажала вже своєму колишньому чоловікові всього найкращого.

Нагадаємо, Віталій та Наталія Кличко одружилися у 1996 році і були однією з найкрасивіших і здавалося ідеальних пар. Вони мали багато спільних інтересів, зокрема спорт. У 2000 році у подружжя народився первісток – син Єгор-Деніел, у 2002 році – дочка Єлизавета-Вікторія, а у 2005-му році – син Максим-Олександр.

Як виглядають дружина та діти Віталія Кличка Як виглядають дружина та діти Віталія Кличка

З того часу, коли Віталій Кличко почав будувати в Україні політичну кар’єру, подружжя живе у різних країнах. Наталя Кличко багато років живе у Німеччині. Там вона має власний будинок. Раніше Наталя була спортсменкою та моделлю, а зараз позиціонує себе і як викладачку йоги та коуча з медитації.

З початку повномасштабної війни в Україні Наталія Кличко брала активну участь у допомозі постраждалим українцям. Жінка займалася збором пожертв для Фонду братів Кличків та допомагала біженцям з України.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 + 14 =

Translate »