дружину Решетника розкритикували в мережі за те, що вона веселиться під час війни в країні – Одна Минута

Вибір редакції


Дружина відомого українського шоумена та телеведучого Григорія Решетника вирішила влаштувати їхнім дітям маленьке свято. З нагоди закінчення літніх канікул і початку навчального року Крістіна Решетник відвела трьох синів в аквапарк. Проте шанувальники розкритикували дівчину в мережі.

В описі до посту дівчина заявила, що натуру дітей не змінити – вони завжди хочуть свята та веселощів, а тим більше коли все навколо сіре і страшне. Христина розповіла, що подарувала своїм синам небагато свята та відвела їх до аквапарку. Там діти купалися і вдосталь награлися у воді.

Шанувальники були шоковані подібними фотографіями, а тому поділилися у коментарях до посту своїм обуренням. Так, на думку підписників, ділитися подібними знімками під час повномасштабної війни в країні – це як мінімум аморально та неприйнятно. Коментатори звернули увагу зірки на той факт, що поки вона вихваляється щасливим проведенням часу, деякі не мають можливості навіть вийти на вулицю через постійні обстріли.

Підписників обурив той факт, що Христина Решетник, судячи з поведінки, не розуміє, що деякі діти ніколи більше не побачать своїх батьків, а багато батьків у війну втратили дітей. Тому поділилис міркуваннями коментатори, публікувати подібні знімками в такий важкий для країни період – недоречно.

  • “Київ – це ніби абсолютно інший світ…”
  • “Краще б не викладали таке… У нас же нема своїх дітей, і наші діти не хочуть такого. Боїмося навіть на вулицю вийти. Як швидко Київ про все забув…”
  • “До війни з радістю стежила за кожним оновленням, переглядала усі ваші фотографії, а зараз… Занадто багато у вас щастя на тлі всіх обстрілів. Подумайте над цим…”

Проте Крістіна Решетник не мовчала і відповіла на хвилю хейту. Так, за словами дружини українського телеведучого, її діти мають право відпочити від сирен та відчути себе просто дітьми.

Я, як мама, намагаюся, щоб мої діти посміхалися та жили повноцінним життям – наскільки це можливо під час війни, та враховуючи, що вони живуть під сиренами та бомбами від 24 лютого

, – заявила в мережі Крістіна.

Однак у коментарях зірці залишили й позитивні коментарі. Підписники захопилися дітьми знаменитої пари, а також побажали, щоб на їхніх обличчях усмішка з’являлася набагато частіше.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 − 4 =

Translate »