дружину та дітей залишив у Києві, а сам вирушив з товаришем за кордон (ФОТО) – Одна Хвилина

Вибір редакції


“Краш” мільйонів, народне заспокійливе, радник керівника ОП, психолог, блогер, політичний та військовий оглядач, актор – усе це про Олексія Арестовича. Його постать спірна та незрозуміла. Доки для одних знаменитість є ледве не найважливішою постаттю українського інформаційного простору, інші зазначають, що заслуги Арестовича сильно переоцінили. Хай там що, за особистим життя Олексія уважно стежать ледве не всі українці.

Олексій Арестович покинув територію Україну

На особистій сторінці в соціальній мережі Фейсбук литовський журналіст і активіст Гедрюс Сакалаускас поділився з підписниками спільною з Арестовичем фотографією. Таким чином стало відомо, що знаменитість нині знаходиться за межами рідної країни. На кадрі Олексій Арестович позує разом із журналістом на фоні засніженого міста Вільнюс, що у Литві. Арестович вирушив до Литви у рамках поновлення діяльності Офісу Президента після початку повномасштабного вторгнення.

Олексій Арестович “засвітився” на фотографії у Латвії – виявилось, що він покинув Україну

Окрім дипломатичних зустрічей, він взяв участь у зніманні телепроєкту. Про це також повідомив литовський журналіст і додав фотографії процесу. У описі до опублікованих кадрів активіст Гедрюс Сакалаускас зазначив, що останні декілька днів він провів зі своїм хорошим товаришем.

Він також зазначив, що Олексій Арестович неодноразово демонстрував свою любов до Литви та захоплення культурою цієї країни. Гедрюс Сакалаускас додав, що український громадський та політичний діяч зробив чимало фотографій у країні, яку відвідав.

Особисте життя Олексія Арестовича

Нагадаємо, що раніше Анастасія Арестович вперше дала інтерв’ю, в якому детально розповіла про особисте життя, а також шлюб з Арестовичем. Дружина Олексія, судячи з опублікованих у мережі кадрів, супроводжувала свого чоловіка у поїздці до Литви, проте їхніх дітей на кадрі не видно, а отже можна зробити висновок, що вони залишились у Києві.

Зі своєю коханою знаменитість виховує двох дітей – доньку Вероніку та сина Олександра. Крім того, в нього є донька від попереднього шлюбу – Аеліта.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × one =

Translate »