Дует “Жемчуг” презентує свій перший український сингл За кохання

Музика

Ніжність і пристрасть в пісні “За кохання” – дует “Жемчуг” презентує свій перший український сингл!

Анна Алішер та Олена Жемчуг представили новий сингл, присвячений найголовнішого почуттю. До Дня Святого Валентина автори нашумілого хіта «Любовь с завязанными глазами» презентували свій перший україномовний трек “За кохання”.

Лірична композиція, що отримала назву «За кохання», на думку виконавиць, стане гімном українських закоханих. Неймовірно ніжні емоції і романтичні переживання, зізнання в любові, сльози, крик серця і душі – це все нова пісня “За кохання”. Авторами слів і музики нової пісні виступили самі солістки дуету «Жемчуг».

– «За кохання» – автобіографічна пісня, в основу якої лягла моя власна історія кохання. Не відразу я зважилася показати текст цього синглу і не була впевнена, що коли-небудь наважуся його виконати. Це моя історія, всі мої переживання в той момент життя, все це пережито і описано в тексті “За кохання”. Я люблю писати тільки правду в наших піснях – це відчувають люди. Але потім я зрозуміла, що в цій композиції знайдуть відображення своїх переживань багато людей. І кожного з них мені хотілося б попросити – вірте в любов, вона сильніша за будь-яких обставин, – поділилася Анна Алішер.

Всередині колективу дует «Жемчуг» називає свій новий сингл піснею-пазлом, автором музики якої виступила Олена Жемчуг. Стався творчий симбіоз на інтуїтивному рівні. Анна написала текст пісні, в той час, як Олена вигадала музику, висловивши свої почуття. І вже при зустрічі, виявилося, що на нову музику лягає написаний текст, ніби писали разом. Під час роботи над піснею на студії панувала атмосфера тонких почуттів і взаєморозуміння між співачками, музикантами і саундпродюсером.

– Я пишу багато пісень. Мелодії народжуються легко в моїй голові: бувають веселі і динамічні, бувають глибокі і чуттєві. Зазвичай пишуть музику, а потім текст або навпаки … А ми одночасно написали дуже глибоку музику і текст, будучи кожен у себе вдома, зовсім не обговорюючи настрій творчого процесу. І коли склали все воєдино, народилася чудова пісня і дуже цікава історія. У музиці драматургію підкреслюють інструменти мідно-духові, гітари і яскрава модуляція, – розповіла Олена Жемчуг.

Сингл «За кохання» за короткий період потрапив в провідні хіт-паради і впевнено прокладає собі шлях до вершин радіочартів. Перша україномовна композиція колективу увійде до дебютного альбому групи, вихід якого запланований в 2017 році.

Нагадаємо, що 28 лютого дует «Жемчуг» стане спеціальним гостем «Великого весняного концерту» і разом з Loboda, Monatik, Іриною Білик та іншими артистами виступить на головній сцені країни – в Палаці «Україна».

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two + 12 =