...

Дядя Жора з донечкою повеселили своїх підписників: чи залишилось щось на святковий стіл

Вибір редакції


Багатодітний тато показав найменшу доньку
Багатодітний тато показав найменшу доньку

Відомий шоумен Дядя Жора поділився зі своїми шанувальниками веселим відео. Вони з донечкою показали, що залишилося до їх святкового столу. Найменша дитина здивувала свого зіркового батька кольором язика, він був синім. Вона точно їла пасочки. Всі посміялися і залишились з гарним настроєм.

Дядя Жора не тільки співак, а ще багатодітний татусь. Вадим Мічковський (справжнє його ім’я) виховує разом із своєю дружиною Наталією трьох доньок – Уляну, Устиму та Аміну. Старша дитина в подружжя з’явилася після двох років зустрічань. Батьки дівчинки розповідають, що Уляна – копія тата, не тільки в зовнішньому вигляді, а ще й за характером нагадує співака.

Вадим Мічковський із своєю дружиною та старшими донечками
Вадим Мічковський із своєю дружиною та старшими донечками

Устіна – це друга дитина в зірковій родині, вона вже “мамина доця”, а в 2017-му році на світ з’явилася маленька Аміна, яка сьогодні стала головною героїнею гумористичного відео, яке опублікував її батько.

Український співак ніжно обіймає наймолодшу донечку Аміну
Український співак ніжно обіймає наймолодшу донечку Аміну

Допомога українській армії

Вадим Мічковський заснував свій благодійний фонд, щоб допомагати дітям, переселенцям та військовим. Зараз такий час, коли потрібно всім згуртуватися та докладати багато зусиль, щоб якомога швидше настала наша перемога. Дядя Жора розповідав, що на даний момент займатися благодійністю дуже складно, адже кількість гуманітарної допомоги зменшилася в рази, то він активно шукав можливості, щоб покращити стан свого фонду.

Він з командою зміг допомогти великій кількості людей, проте зовсім не збирається зупинятися.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × two =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.