дивовижна непостійність – Одна Хвилина

Вибір редакції


Дмитро Гордон

У сімейних перипетіях засновника “Бульвару” дуже важко розібратися. У 55-річного чоловіка було три законні дружини. З першою дружиною Наталею Дмитро прожив 8 років. Розлучилися, бо не стало кохання. З Оленою Сербіною журналіст був, тому що вона його “приворожила”. Ледве вирвався із міцних лабет 2011 року.

Дмитро Гордон із третьою дружиною і дітьми

Колега Олеся Бацман на 17 років молодша за Дмитра Ілліча, але не злякалася різниці у віці і наявності чотирьох дітей. Більше того вона ще й сама народила коханому чоловіку трьох дівчаток. Старший син Гордона старший за свою найменшу сестричку на 27 років.

Олексій Арестович

Радник офісу президента розповідає українцям багато всього цікавого. От тільки про особисте життя воліє промовчати. А воно в Олексія протікало доволі бурхливо. Якось він зізнався журналістам, що нинішня дружина Анастасія – третя за ліком. З двома попередницями він нині перебуває у хороших стосунках. Обидві мають від нього по одній дитині.

Андрій Доманський

Першу дружину Андрія звати Юлія. Це було студентське кохання, в результаті якого на світ з’явилися двоє дітлахів – хлопчик і дівчинка. Доманський став потроху підробляти в Києві і часто від’їжджав до столиці, а дружина з дітьми чекала на нього вдома. Та згодом роботи стало так багато, що постало питання переїзду до Києва. Юлія навідріз відмовилася полишати приморське місто. То ведучий знайшов їй заміну – колегу по каналу “Новий” Лідію Таран, з якою прожив 5 років. Цей шлюб так і залишився неоформленим офіційно, дарма що блондинка подарувала коханому донечку Василину.

Андрій Доманський з третьою дружиною і дітьми

Та Доманський раптово пішов до іншої, навіть нічого не пояснивши ошелешеній Таран, яка вважала, що в них усе гаразд. Новою обраницею одесита стала теж білявка з телевізора. З Мариною вони побралися вже після народження першої донечки Кіри. За 5 років у родині з’явилася ще й Віра. Різниця між старшим сином і наймолодшою донечкою шоумена складає 16 років. У Марини є син від попередніх стосунків, який дуже довго звикав до вітчима.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

7 − 3 =

Translate »