Джамала поділилася спогадами про свій рідний Крим: розповіла, як з мамою готувалися до світлої Пасхи

Вибір редакції


Джамала поділилася теплими спогадами
Джамала поділилася теплими спогадами

Співачка Джамала вирішила розповісти про свої дитячі спогади святкування Великодня в Криму, де минула її юність. Зірка поділилася, як вона зі своїми близькими готувалася до цього свята, мама пекла паски, різну здобу та завжди виварювала яєчка. Не зважаючи на те, що вся родина виконавиці є кримськими татарами, вони жили в толерантності та завжди поважали свята інших людей та інших релігій.

Джамала опублікувала фото в українському національному вбранні і відразу її підписники засипали зірку компліментами.

Співачка розповіла про свою сусідку Віру Василівну, яка знала та розповідала на той час маленькій дівчинці історію її рідного Криму, вона дуже добре знала нашу рідну мову. У її спогадах, наразі окупована територія завжди виглядала охайно, з ошатними хатинками та доглянутими виноградниками.

Відома українська співачка Джамала показала фото з рідного Криму
Відома українська співачка Джамала показала фото з рідного Криму

Майбутня зірка годинами слухала, як все змінилося після депортації. Сусідку Віру Василівну із її родиною переселили з її постійного місця проживання в будинок кримських татар.

Після таких розповідей артистка йшла відпочивати на море і на прохолодному пляжі проводила свій вільний час. Це була її традиція, а мама йшла до церкви.

Чарівна Джамала підкорила серця українців
Чарівна Джамала поділилася своїми спогадами

Джамала звернулася до своєї аудиторії та попросила їх залишатися вдячними нашим захисникам, які боронять рідну землю. Вони роблять максимум для того, щоб сьогодні ми могли бути разом зі своїми близькими, адже  в таких умовах почали розуміти справжню цінність такої можливості.

Співачка активно волонтерить, вона продовжує збирати кошти на необхідне для наших бійців, а також для простих людей, які постраждали під час бойових дій.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 3 =