...

Джамала розкрила секрет своєї весільної сукні (ВІДЕО)

Музика

Популярна українська співачка Джамала, яка в листопаді 2016 року заручилася зі своїм коханим Бекіром Сулеймановим, зізналася, що її весільне вбрання, можливо, буде в кримсько-татарському стилі.

 У програмі «Світське життя. Новорічний карнавал»  Джамала вибирала весільну сукню. Співачка якраз готується до весілля, тому вибір наряду для неї є важливим питанням. Так, спеціально для артистки були показані дефіле в різних весільних сукнях і вона повинна вибрати найближчий для неї варіант.

 «Я планую, що це весілля у мене один раз і на все життя, тому це повинно бути чарівне плаття», – прокоментувала Джамала.

Також читають: Джамала повідомила дату весілля

За словами Джамали, вона швидше за все відмовиться від традиційного пишного плаття. Крім того, наряд її буде скромним, а також матиме елементи кримськотатарського національного костюма.

Також читають:Джамала ледве вирвалась з полону (ФОТО)

Нагадаємо, Джамала і Бекір зустрічаються більше року, але свої відносини довго не афішували. Вперше Джамала представила Бекіра публіці на Манхеттенському фестивалі короткометражних фільмів, який пройшов в кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ “Гулівер”) 21 вересня.

Також читають: Джамала поділилася вражаючими фото з різдвяного відпочинку (ФОТО)

Про Сулейманова відомо небагато. Народився хлопець, який, до слова, на 8 років молодше 33-річної Джамали, в Сімферополі. Закінчив Київський національний університет імені Шевченка за фахом «медична радіофізика» і Київську школу економіки.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 + two =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.