екс-чоловік Ані Лорак знайшов собі покращену копію співачки – Одна Минута

Вибір редакції


Любовна історія Ані Лорак та Мурата Налчаджиоглу завершилася у 2019 році після 10 років шлюбу. На розлучення подала артистка, яка більше не могла заплющувати очі на зради чоловіка. Спільну доньку Кароліна залишила жити у себе в москві, тому турок був змушений розриватися між трьома країнами – Україною, де він живе та розвиває бізнес, рідною Туреччиною та росією.

Мурат Налчаджіоглу знову одружується
Як виглядає нова наречена Мурата Налчаджиоглу

Після подій 24 лютого 2022-го цей список зменшився – тепер Мурат ні ногою в росію, адже вона напала на його дім. А ось куди зникла Ані Лорак, залишається лише здогадуватись. Своїм мовчанням упродовж усієї війни вона ясно дала зрозуміти, який бік підтримує, проте концерти для російської публіки скасувала і зникла з поля зору.

Поки співачка вирішує свої проблеми, Налчаджиоглу щасливо проживає кожен день як останній разом із новим коханням – нареченою Лілією Реус.

Як виглядає наречена Мурата Налчаджиоглу

Лілія – 26-річна майстер макіяжу із Києва. У неї є дочка від попередніх стосунків, дівчинку звуть Олександра і вона трохи молодша за доньку Мурата Софії.

Суперниця Лорак активно веде особисту сторінку в Інстаграмі, де щоразу захоплює підписників своєю красою. При цьому її регулярно порівнюють із Кароліною – багатьом здається, що турок знайшов собі покращену копію колишньої дружини.

Колишній чоловік Ані Лорак показав свою наречену
Колишній чоловік Ані Лорак показав свою наречену

Важко сперечатися з тим, що зовнішній типаж Лілії та Ані справді схожий – обидві брюнетки з правильними рисами обличчя, пухкими губами та стрункою фігурою.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × four =

Translate »