Екс-дружина Остапчука Христина Горняк показала своє тіло з недоліками в купальнику: після булочок і бургерів

Вибір редакції


Після розлучення з телеведучим Володимиром Остапчуком Христина Горняк вирішила відволіктись від невдач і відправилась на відпочинок на Мальдіви. В своєму Інстаграм-блозі жінка публікує кадри з неймовірними Мальдівськими пейзажами та в розкішних купальниках, але з неідеальною фігурою, яку вона не соромиться.

На цей раз Христина перед своїми підписниками подякувала своєму тілу за всі її харчові слабкості і відсутність спорту:

Дякую тобі за те, що ти таке терпеливе до всіх моїх слабкостей у вигляді булочок, бургерів, піци та алк*голю, а ще це все і за відсутності регулярного спорту, люблю та приймаю тебе

, – написала Горняк.

Екс-дружина Остапчука Христина Горняк показала своє тіло з недоліками в купальнику
Екс-дружина Остапчука Христина Горняк показала своє тіло з недоліками в купальнику

Колишня дружина телеведучого зізналась, що має до себе купу запитань як і більшість дівчат. Коли вона дивиться на себе в дзеркало в примірочній, то одразу бачить весь целюліт, а на сонці підкреслюються всі неідеальності шкіри. Христина відмітила, що ідеальних людей як на фото з модних глянцевих журналів не існує, це все заслуга ракурсу і світла.

Блогерка вчиться приймати себе такою як є, і це буквально відбивається на її зовнішності, однак вона відмітила, що боді позитив не підтримує і бачить міру в усьому:

Просто хотілось би, щоб ви ідеалізували не інших, а себе, тому йдіть до дзеркала і скажіть собі декілька теплих слів

, – звернулась Горняк до підписників.

Нагадаємо, після розлучення з Христиною Горняк Володимир Остапчук закрутив роман з 22-річною журналісткою Катериною Полтавською, вже почав жити з нею разом і натякнув на третє одруження. Екс-дружина, відповідаючи на питання фанатів, що вона про це думає, щиро побажала щастя телеведучому і не тримає на нього образи.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × 5 =

Translate »